TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Aplikacja watch 24

Aplikacje na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone, WebOS)

Aplikacja watch 24

Postprzez sztyletnica » 01 Kwi 2016, 18:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/49.0.2623.110 Safari/537.36


Chciałam wam przedstawić aplikacje na smartfony watch 24. Aplikacja ta pozwala na monitorowanie waszej strony www lub sklepu internetowego. Dzięki niej dostajecie informacje o awarii, wiadomości, zakupie...w ogóle wszystkim co dzieję się na waszej stronie/ sklepie. Aplikacja jest bardzo fajna, prosta w użytkowaniu i pomocna. Pozwala na szybsze odpowiadanie klientom, bo wiem że dostałam od nich wiadomość. Co lepsze można wybrać powiadomienia tylko o kilku interesujących nas przypadkach, tak że dostajemy wiadomości tylko o tym co nas najbardziej interesuje. Ja zdecydowanie polecam te aplikacje.
Można ja pobrać ze strony: watch24.pl
sztyletnica
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Kwi 2016, 18:42
Sprzęt: laptop

Powróć do Aplikacje mobilne

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]