TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Gry na PS

Dyskusje o Waszych ulubionych grach komputerowych :-)

Gry na PS

Postprzez Trzebowitvip87 » 25 Sie 2014, 10:35

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0


Witajcie. Ostatnio sprawiłem sobie konsolę PlayStation i szukam sklepów internetowych, gdzie można dorwać w miarę tanio nowe gry na to ustrojstwo. :D Chodzi mi dokładnie o PS vita, a gry to różne różności, chodzi raczej o to co pojawia się na bieżąco (ceny nieco niższe niż w empikach, mediamarktach itp. będą mnie w pełni satysfakcjonowały, zwłaszcza jeśli jakość obsługi i produktu będzie w porządku). Moglibyście może coś polecić? Do tej pory prym u mnie wiodło allegro, ale się naciąłem i szukam czegoś innego.
Trzebowitvip87
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączenie: 04 Cze 2014, 14:18

Re: Gry na PS

Postprzez EkoMaslaw80 » 27 Sie 2014, 17:44

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0


Chyba nie tak łatwo dostać gry na PlayStation w dobrych cenach. Ja tak jak Ty kupuje w empiku najczęściej, raz się zdarzyło na allegro ale to też cena jakaś super ekstra nie była. Może poszukaj gdzieś w google? Znalazłem kilka portalu wpisując tanie gry ps więc może spróbuj i sam wybierz, który Ci sie spodoba?
EkoMaslaw80
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 22 Sie 2013, 09:37


Powróć do Strefa Gracza

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron