TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jak włączyć ASPM, Active State Power Management?

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Jak włączyć ASPM, Active State Power Management?

Postprzez marcin d » 25 Lut 2015, 12:01

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0


Siemka ! Kilka dni temu (1-2 dni) zauważyłem , że pasek stanu baterii ( ten na pasku zadań ) podaje zakłamane informacje na temat stanu baterii , np. po godzinnym używaniu laptopa 86%( 2h 50 min). Wczoraj odłożyłem na godzinę laptopa gdy był w podobnym stanie, po godzinie patrze rozładowany ( nie było włączone ściąganie ani nic w tym stylu ) . Dodam , że 2 dni temu zapomniałem podpiąć laptopa i rozładował się i od tego momentu zauważyłem ten problem , wcześniej było OK. Z ciekawości zrobiłem raport energii i wyskoczył mi taki błąd :zarządzanie energią stanów aktywnych (ASPM, Active State Power Management) magistrali PCI Express zostało wyłączone z powodu znanej niezgodności ze składnikami sprzętowymi tego komputera. Może muszę uaktywnić to ASPM?
http://www.sevenforums.com/tutorials/29 ... ndows.html znalażłem takie coś , nie moge się połapać może ktoś mi to wytłumaczyc te poszczególne kroki. Myślę , że problem jest w ASPM
marcin d
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Lut 2015, 11:58

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników