TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jak zarządzać firmą?

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

Jak zarządzać firmą?

Postprzez Jaepl1865 » 28 Kwi 2015, 12:30

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/42.0.2311.90 Safari/537.36


Witam wszystkich! :)

Jakiś czas temu odziedziczyłem firmę po moich rodzicach. Można powiedzieć, że posiada ona dobrą pozycję na rynku i cały czas prężnie się rozwija, ale od kiedy zostałem jej nowym właścicielem, pojawiło się trochę, mam nadzieję chwilowych, problemów... Cały czas potrzebujemy nowych ludzi. Zatrudniając kolejnych pracowników potrzebnych firmie, osobiście muszę o wszystko zadbać. Ludzi jest tak wiele, że ludzki umysł nie jest w stanie tego ogarnąć. W związku z tym potrzebny mi jest program do zarządzania firmą... Lepiej zatrudnić kogoś, kto się tym zajmie czy próbować na własną rękę? Czy ktoś orientuje się w tym temacie i może podpowiedzieć jak to wszystko rozegrać? Będę wdzięczny!
Jaepl1865
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 18 Wrz 2014, 13:12

Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron