TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Java-Lubuntu-problem

Tematyka związana z rodziną systemów operacyjnych Unix. Klony i pochodne danego systemu operacyjnego oraz inne typy OS

Java-Lubuntu-problem

Postprzez woligmeat » 24 Paź 2014, 19:36

PostUA: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux i686; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0


Witam.
Zainstalowałem Lubuntu 14.04 i zainstalowałem Java 7 RunTime ale gdy chcę uruchomić Minecraft.jar w java to nie wyświetla się Java 7 RunTime, jak włączyć w Java 7 Runtime Minecraft?

Kiedy uruchamiam w Terminalu z polecenia
Kod: Zaznacz wszystko
 java -cp minecraft.jar net.minecraft.LauncherFrame
pojawia się taki komunikat:
Kod: Zaznacz wszystko
Error: Could not find or load main class net.minecraft.LauncherFrame
woligmeat
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 04 Paź 2014, 13:14

Re: Java-Lubuntu-problem

Postprzez homik354 » 24 Paź 2014, 22:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0


Odinstaluj tą co masz najlepiej z opcją --purge.I zainstaluj OpenJDK które powinno być w oficjalnych repozytoriach Ubuntu czyli instalujesz przez apt-get (sudo apt-get install openjdk-7-jre) lub w centrum oprogramowania Ubuntu.Umnie na Xubuntu oficjalna Java od Oracle też nie chciała działać
homik354
Postujący
Postujący
 
Posty: 183
Dołączenie: 05 Wrz 2010, 12:26


Powróć do Unix / Linux / Inne typy OS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron