TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

NIE STARTUJE ZA KAZDYM RAZEM

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

NIE STARTUJE ZA KAZDYM RAZEM

Postprzez collder » 23 Lip 2014, 10:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/535.12 (KHTML, like Gecko) Maxthon/3.0 Chrome/18.0.966.0 Safari/535.12


Witam
Mniewam problem z komputeram, mianowicie czasami nie chce wystartować. Po włączeniu diody HDD zapalają sie słychać ,,pierdniecie ,, i nic, nie wchodzi do BIOSU bo po prostu nie dochodzi do tego momentu. Myślę, że problemem jest w NIE URUCHOMIAJĄCYM SIĘ WENTYLATORZE CPU kiedyś próbowałem wyłaczać komputer, odłaczałęm od źródła zasilania i trzymałem przycisk power, czasami pomagało ( wiem że robi się to przy drukarkach i laptopach w celu ,,ściągnięcia napięcia z podzespołów gdy sie zawieszą,,). Nadmienie, że wentylator jest sprawny a pewnie komp sie nie włacza bo procesor osiąga temperaturę bezpieczeństwa ustawioną w BIOSIE 80 stopni C - standardowa temp procka to około 45 stopni a w stresie 65stopni - stacjonarka postwiona jest na procku AMD.
Dziś komputer nie reagował na przycisk POWER, niby właczał sie nic nie pokazywało sie na ekranie - zasilanie było dysk ruszył ale wentylator nie pracował , włączanie i wyłączanie oraz przytrzymywanie przycisku nie dawało efektu. Jedyny pomysł jaki miałem to wyciągnięcie i włożenie baterii z płyty głównej - co okazało się skuteczne bo ruszył od razu. Płyta głowna to MSI jakaś DUAL BIOS.
Jeśli ma ktoś jakiś pomysł prosze o info .
Pozdrawiam
collder
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Lip 2014, 10:14

Re: NIE STARTUJE ZA KAZDYM RAZEM

Postprzez mateo8898 » 23 Lip 2014, 19:32

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0


Przyczyn może być wiele. Na początek podaj pełny konfig komputera z uwzględnieniem marki i mocy zasilacza.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron