TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem Win 7 po instalacji SP1

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Problem Win 7 po instalacji SP1

Postprzez rojber » 01 Lip 2015, 18:48

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:38.0) Gecko/20100101 Firefox/38.0


Witam,

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem z Win7. Jakiś czas złapałem jakiegoś syfa, zrobiłem pełne recovery. Przy pobieraniu z instalek programów poprzez managera pobierania (za pomocą Mozilli) znowu złapałem tego syfa. I tak dwa razy. HitmanPro wszystko usunął, używam też CCleanera. W chwili obecnej niby nic nie ma, antywir też nic nie wykrywa. Tyle, że po aktualizacji systemu, Win7 chodzi wolniej, pamięć RAM jest zajęta czasem w 70% mimo, iż nic nie jest włączone... Jak spojrzałem w wydajność, to okazuje się tą pamięć zajmuje w większości proces svchost. Internet też wolniej chodzi. Wczoraj natomiast instalowała mi się kolejna aktualizacja i tu u mojemu zdziwieniu ów aktualizacja się nie powiodła... Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło. Nie wiem co jest grane, nie mam siły robić kolejnego recovery, liczę na czyjąś pomoc. Dołączam logi z OTLa:

http://www.wklej.eu/index.php?id=9d32a54ea0

http://www.wklej.eu/index.php?id=d447bffde3

Edit:
Dodam, że system chce zainstalować kolejne aktualizacje (łącznie 145)
rojber
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączenie: 15 Lut 2006, 18:40

Re: Problem Win 7 po instalacji SP1

Postprzez Adrian1992 » 14 Lip 2015, 22:46

PostUA: Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/42.0.2311.107 Safari/537.36 OPR/29.0.1809.91837


Ja też tak miałem po zainstalowaniu Sp1.
Masz laptopa czy komputer stacjonarny, jeśli laptopa podłącz go do zasilania i sprawdż czy problem nadal będzie występował i zainstaluj innego antywirusa żeby się upewnić czy nie ma napewno żadnych pozostałości po tym wirusie i odinstaluj aktualizacje z windows update może one powodują problemy.
Svchost w moim starym windowsie 7 też dużo zajmował pamięci dlatego zainstalowałem windows 8 na drugiej partycji i pomogło. Usunełem windows 7.
Teraz gram i pracuje na windows 8.1 i nie ma spowolnień.
Podaj specyfikację sprzętu.
Z logu otl wynika że masz zainstalowane dwa antywirusy avasta i hitmana odinstaluj jakiegoś.
Adrian1992
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 17
Dołączenie: 28 Cze 2015, 23:26


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników