TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Program jako asystent biura

Nie możesz znaleźć potrzebnej aplikacji, napisz o tym, a na pewno użytkownicy forum postarają się pomóc.

Program jako asystent biura

Postprzez Hanpl » 27 Kwi 2015, 15:30

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/42.0.2311.90 Safari/537.36


Witajcie, poszukuje specyficznego programu o szerokich funkcjach. Być może taki powstał. Program ogólnie ma służyć jako organizer pracy w dwuosobowej firmie. Chciałbym aby żona obsługiwała "centralę" i mogła mi przekazywać część danych. Funkcję jakich oczekuję:
- klient poczty mailowej z możliwością segregacji maili, katalogowania, kolorowania itp.
- możliwość utworzenia jakiegoś rodzaju kont dostępu do programu. Żona by miała dostęp główny, ja częściowy. Między kontami można by było sobie wysyłać informacje, synchronizować itp. Np żona dostaje maila ze zleceniem, wrzuca na listę zadań TO DO maila ze zleceniem, u mnie w programie wyskakuje komunikat że jest coś nowego, robię, klikam że gotowe i ona dostaje info że zrobione.
- jakaś zakładka z możliwością robienia posegregowanych notatek, gdzie docelowo wrzucimy cenniki do wglądu dla siebie.
- kalendarz z możliwością robienia wpisów, przypomnień o przelewach, wystawianiu faktur (same info, wystawianie w osobnym programie)
- możliwość łatwego wpinania maili w listę "to do" - ułatwi to życie

Dobrze jakby program być intuicyjny, wizualnie bardziej klient gmaila niż np Bat!. Prosiłbym o jakieś propozycje.

PS. Ja znalazłem program EssentialPim który jest niezły ale nie widzę tam opcji synchronizacji między użytkownikami? Może jestem ślepy? :)
Hanpl
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Kwi 2015, 15:01

Powróć do Poszukiwani!

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron