TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Sterownik do myszki iBox Ghost IMOSU980

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Sterownik do myszki iBox Ghost IMOSU980

Postprzez mikideuszek » 31 Gru 2013, 12:19

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:26.0) Gecko/20100101 Firefox/26.0


Witam, poszukuję sterownika/oprogramowania do myszki iBox Ghost. Wczoraj zakupiłem ją w Awans , w pudełku jest płyta oraz instrukcja obsługi oprogramowania . Problem w tym ze na płycie nic nie ma ! płyta jest czysta a na stronie producenta nie ma żadnych programów do tej myszki a inne nie działają .Na yt oraz różnych testach tej myszki piszą ze jest oprogramowanie, którego ja się nie doszukałem. Umożliwia to zmienienie migania podświetlania oraz tworzenie profili (tak pisze w instrukcji) itd .

Myszka działa ale na sterownikach od Windows (podstawowe), one nie pozwalają na wykorzystanie oferowanych funkcji myszy.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!!
mikideuszek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 31 Gru 2013, 11:59

Re: Sterownik do myszki iBox Ghost IMOSU980

Postprzez mikideuszek » 31 Gru 2013, 14:05

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:26.0) Gecko/20100101 Firefox/26.0


Temat można zamknąć , znalazłem sterownik/oprogramowanie .

Podzielę się na wypadek gdyby ktoś miał ten sam problem , link jest ważny przez 31 dni , więc jak by ktoś miał problem z pobraniem proszę pisać (GG : 7808620, @: [email protected])

http://www.sendspace.pl/file/bd610a5b9b7df4310a25d15

Myszkę polecam

przepraszam ze post pod postem , niewiem jak usunąc ten ..-,-
mikideuszek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 31 Gru 2013, 11:59


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron