TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Szukam] Mentora w SUB SMS

Rozmowy na temat tworzenia stron www oraz programowania.

[Szukam] Mentora w SUB SMS

Postprzez frjeux » 23 Cze 2016, 23:26

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/51.0.2704.103 Safari/537.36


Witam serdecznie !

Temat pewnie powielany wiele razy i od razu napiszę, że wiem że istnieją tak zwani "Oficjalni Mentorzy" danych serwisów ale szczerze mówiąc nie chce się ograniczać tylko do takich osób. Zależy mi na przeprowadzeniu rozmów z każdą osobą, która będzie zainteresowana moją osobą. Zdaję sobie sprawę, że jeżeli to ja potrzebuję mentora to ja powinienem pisać do konkretnej osoby, ale jak już powiedziałem nie chce się ograniczać tylko do "Oficjalnych Mentorów" ale również jeżeli będzie możliwość rozpoczęcia rozmowy z innymi osobami, które są bardzo doświadczone w świecie sub sms i chętnie podejmą ze mną przysłowiową współpracę. Tak więc jeżeli ktoś potrafi i lubi wprowadzać konkretne osoby w daną kategorię zarobku jaką jest forma SUB SMS zapraszam do kontaktu.

Może trochę o mojej osobie. W internecie zarabiam już kilka ładnych lat. Ostatnie 1,5 roku to ciężka praca w PPA, można powiedzieć nawet do dnia dzisiejszego. Zarobiłem jak na moją osobę sporą kwotę i nadal coś tam wpada. Działałem/działam w teamie z wspólnikiem więc oboje się uzupełniamy. Doświadczenie jakieś więc mam. Co do Sub-SMS oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej to niestety w praktyce nie znam tej formy zarobku. Wiem, że wiele informacji można znaleźć za darmo w internecie ale znacznie lepiej i szybciej przyswajam wiedzę mając człowieka przy sobie, który w umiejętny sposób i skuteczny wytłumaczy mi i wprowadzi w ten świat zarabiania pieniędzy. Dlatego oprócz czytania informacji, które znajdują się w sieci zależy mi również na oficjalnym podjęciu współpracy z osobą, która w umiejętny i fachowy sposób będzie mentorować moją karierę w sub sms. Oczywiście zależy mi aby dana osoba faktycznie potrafiła i znała się na zarabianiu w sub sms. Dlatego proszę o kontakt tylko i wyłącznie odpowiedzialne i poważne osoby.

Mam pieniądze na inwestycję, znam się na stawianiu Worpdressa i tym podobnych rzeczach, spore doświadczenie mam w koordynowaniu stronami internetowymi. Potrzebuję tylko kogoś kto poda mi odpowiednią drogę, krok po kroku do sukcesu. Jestem pracowitym i konsekwentną osobą chętną i gotową do pracy. Oczywiście kwestia tak zwanego "wynagrodzenia" za skuteczne wprowadzenie w ten świat jest kwestią do ustalenia jak najbardziej.

Tak szczerze mówiąc proszę tylko o kontakt osoby zainteresowane współpracą. Proszę pisać na E-mail: [email protected]

Dziękuje i pozdrawiam
frjeux
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Mar 2016, 10:17
Sprzęt: btak

Powróć do Webmastering, programowanie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron