TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Szukam programu do dodania efektów przejścia między utworami

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Szukam programu do dodania efektów przejścia między utworami

Postprzez _D_@_N_!_0_ » 24 Sty 2015, 11:02

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Dragon/36.1.1.21 Chrome/36.0.1985.97 Safari/537.36


Dzień dobry wszystkim,
Chciałbym stworzyć taki utwór jak ten: https://www.youtube.com/watch?v=NMqmr3L1W9I jednak chciałbym, aby nie było w nich krzyków, głosu speakera oraz braw, więc postanowiłem, że stworzę od nowa taką piosenką na pierwszy taniec weselny. Znalazłem wszystkie utwory bez problemu tylko problem mi sprawia znalezienie takich efektów przejścia muzyki jak na teledysku. Korzystam z audacity ale nie znalazłem takich. Czy możecie mi podpowiedzieć skąd znaleźć takie efekty lub jaki program takie posiada? Z góry dzięki!
Jeśli nie wiesz jak pomóc, nie spamuj.
Awatar użytkownika
_D_@_N_!_0_
Postujący
Postujący
 
Posty: 249
Dołączenie: 17 Sty 2008, 22:56
Miejscowość: Piszczac

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron