TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

AMVO.EXE - Mniam!! Proszę o sprawdzenie loga z Combo.

Logi, zabezpieczenie komputera, danych. Programy antywirusowe antyspyware, firewall itp.
Regulamin forum
1. Każdy temat powinien odzwierciedlać treść wątku.
2. W przypadku wklejania logów; należy je wykonać od razu przynajmniej z dwóch narzędzi: FRST oraz z GMER
3. Wszelkie logi proszę publikować na przeznaczonych do tego stronach a w poście wklejać tylko link.
4. Nie wskazane jest skracanie logów, należy wkleić cały - od początku, do końca.
5. Nie wskazane jest podczepianie się do tematów innych użytkowników - proszę założyć nowy temat w dziale Bezpieczeństwo, ułatwi to pomoc sprawdzającemu.
6. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy, nie powinny sprawdzać logów, ponieważ grozi to poważnym uszkodzeniem systemu lub aplikacji zainstalowanych na komputerze.
7. Należy dokładnie opisać problem, występujące objawy oraz wszelkie podjęte działania.
8. Każdy skrypt jest unikatowy, napisany dla każdego przypadku z osobna, więc nie może być stosowany przez innych.
9. W przypadku zamieszczenia zrzutu ekranu (screenshot'a) proszę korzystać z zewnętrznego serwisu oferującego hosting zdjęć.

AMVO.EXE - Mniam!! Proszę o sprawdzenie loga z Combo.

Postprzez samud » 07 Lut 2009, 15:55

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1b2) Gecko/20081201 Firefox/3.1b2


Witam.
Uprzejmie proszę o sprawdzenie loga. Pojawił mi się amvo.exe wiec przeleciałem combo. Teraz nie wiem czy to wystarczy.
LOG : http://www.wklej.eu/index.php?id=e99f070867

Samud
samud
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 07 Lut 2009, 15:51

Re: AMVO.EXE - Mniam!! Proszę o sprawdzenie loga z Combo.

Postprzez djarta » 07 Lut 2009, 16:20

PostUA: Opera/9.63 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Do Notatnika wklej:
Kod: Zaznacz wszystko
Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{6c7ae1a0-5ed0-11dd-beba-0001029f430d}]

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na: "Wszystkie pliki" >>> Zapisz jako FIX.REG>>>
plik uruchom
(dwuklik i OK- zgódź się na dodanie do Rejestru).
Zrestartuj komputer.

c:\windows\explorer.exe:clicker1.jpg 195584 bytes executable
c:\windows\explorer.exe:extractor6.jpg 110592 bytes executable
c:\windows\explorer.exe:maim2.jpg 800256 bytes executable
c:\windows\explorer.exe:mian.nest.9.10 18944 bytes executable

Tego ja nie wiem. :o

1. Usuń ręcznie folder C:\Qoobox.
2. Z folderu "System Volume Information" usuniesz poprzez chwilowe wyłączenie "Przywracania Systemu":

>Panel Sterowania>System>Przywracanie Systemu>>zaznacz w okienku przy "Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach">Zastosuj>OK.
Potem możesz powrócić do poprzedniego ustawienia (czyli usunąć zaznaczenie z okienka).


3.Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum.



===========
K.
djarta
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 91
Dołączenie: 03 Lut 2009, 18:17
Miejscowość: Łapy?
Pochwały: 7

Re: AMVO.EXE - Mniam!! Proszę o sprawdzenie loga z Combo.

Postprzez Arexe » 07 Lut 2009, 16:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6


Do podmiany pliku explorer.exe - plik raczej długo nie wytrzyma :)
Kod: Zaznacz wszystko
Brakuje pliku Windowsa lub jest uszkodzony

Podmienimy dany plik z płytki CD Windowsa. Pliki na CD są w folderze i386 jako specjalne spakowane archiwa, których nazwy są prawie identyczne jak oryginałów z wyjątkiem rozszerzenia, w którym pojawia się taka pozioma kreseczka "_". Np. plik explorer.exe na CD jest w archiwum explorer.ex_. Skopiowanie pliku skompresowanego z CD automatycznie dekompresuje ten plik.

1. Startujesz do Konsoli Odzyskiwania
2. W linii komend wpisujesz polecenie wg modelu:

expand X:\i386\plik "ścieżka dostępu do miejsca gdzie plik ma wylądować"

np.

expand X:\i386\explorer.ex_ C:\Windows\explorer.exe

X - litera napędu CD-ROM
Pamiętaj o .ex_ w ścieżce do płyty
Po tym klikasz ENTER

Powinno pomóc :mrgreen:
۞₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪۞
Google H4x0r prawdę Ci powie!
Awatar użytkownika
Arexe
Postujący
Postujący
 
Posty: 326
Dołączenie: 08 Kwi 2006, 10:19
Pochwały: 3

Re: AMVO.EXE - Mniam!! Proszę o sprawdzenie loga z Combo.

Postprzez samud » 07 Lut 2009, 19:56

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1b2) Gecko/20081201 Firefox/3.1b2


djarta ----> pierwsze skanowanie Kaspersky zakończone po... 1min 55 sek, drugie po 1 min 39 sek - w obu przypadkach wykryto 2 infekcje i informacja "błąd na stronie" Nie chce skanować powyżej 1,55min :-(
Resztę instrukcji wykonałem (dzięki wielkie) i jest ok.

Arexe ----> dzięki, jednak jest kłopot z płytą win:-( system stawiałem dość dawno, a płyta poszła w tzw. "ruch"... teraz zagadka...:-(
samud
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 07 Lut 2009, 15:51

Re: AMVO.EXE - Mniam!! Proszę o sprawdzenie loga z Combo.

Postprzez AJAN » 07 Lut 2009, 23:57

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6


przeskanuj
Dr.Web Cure It!
Desktop: AMD 1,8ghz, 1GB RAM, graf: Gforce2 FX5200
PG K8-755-A2/ESC WINDOWS XP Pro 5.1.2600 SP 3, 80GB, DVD SH-S182D
Laptop: Toshiba Portege M300
net: 3Mb/1,5Mb
KLIK Pomogłem? Daj +
Image
Awatar użytkownika
AJAN
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 810
Dołączenie: 07 Lis 2008, 00:10
Miejscowość: 49°37'30.12"N, 20°41'44.13"E
Pochwały: 62


Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron