TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

co to jest NTuser?

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

co to jest NTuser?

Postprzez lech » 02 Paź 2005, 00:46

PostUA:


Witam
Mam pytanie dotyczące windowsa XP proffesional.
Nurtuje mnie kwestia jednego programu w lokalizacji C\documents and settings\ppp(moja nazwa)\Ntuser<-----co to jest?
Czy w każdym windows XP proffesional w przedstawionej wyżej lokalizacji jest takie coś jak NTuser, czy sciągnęłem to z netu?
Nadmieniam, że są tam dwa pliki- jeden mój windows rozpoznaje jako plik otwierany za pomocą allplayera, o rozszerzeniu .DAT i zajmuje 6144KB a obok jest plik, który ma ikonę pliku wykonanego w notatniku, ale nie o rozszerzeniu .TXT tylko. DAT. o tej samej nazwie zajmującego 1KB .Boję się tego otwierać i nie wiem czy normalnie on występuje w windowsie XP... :cry:

Użytkowniku systemu windowsXP proffesional! Wejdź w powyższą lokalizację i sprawdź, czy tam jest takie samo coś. Bardzo proszę.
Awatar użytkownika
lech
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 27 Wrz 2005, 12:56

Postprzez kuba88 » 02 Paź 2005, 11:33

PostUA:


nie ma sie co bac,
ale najpierw musisz to przeskanowac,
jesli bedzie jakis wirus usun,
ja przynajmniej czego satkiego nie mam ale moze to cos est zrobione przez jakis program ktory masz na kompie, jakis odtwarzacz muzy czy cos...
Awatar użytkownika
kuba88
Postujący
Postujący
 
Posty: 322
Dołączenie: 05 Wrz 2005, 13:03

Postprzez hmm..... » 02 Paź 2005, 12:44

PostUA:


jest to plik systemowy, kazdy go ma w Windowsie XP/2000/NT, jest on ukryty :!:
hmm.....
Postujący
Postujący
 
Posty: 247
Dołączenie: 28 Maj 2005, 15:48
Miejscowość: stąd nie widać ;P

Postprzez proktor » 02 Paź 2005, 17:54

PostUA:


hmm..... napisał(a):jest to plik systemowy, kazdy go ma w Windowsie XP/2000/NT, jest on ukryty :!:


przynajmniej powinien byc ukryty.sa w nim zapisane profile uzytkownikow mobilnych :)
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59


Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]