TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Windows Defender nie chce się włączyć

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Windows Defender nie chce się włączyć

Postprzez Herubq3 » 29 Cze 2015, 13:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/43.0.2357.130 Safari/537.36


Witam. Mam wielki problem z uruchomieniem Windows Defender. Do tej pory używałem Norton Internet Security jednak odinstalowałem go z powodu braku licencji. Odinstalowałem go za pomocą IObit Uninstaller a następnie uruchomiłem narzędzie Norton Removal Tool, aby usunąć pozostałości po programie. Przy próbie uruchomienia defendera wyskakuje komunikat "Ta aplikacja została zatrzymana i nie monitoruje komputera". Próbowałem także poprzez centrum akcji, ale tam gdy chcę właczyć to przenosi automatycznie do windows/system32 i na tym się kończy. Chciałem włączyć to też w usługach, ale tam również pojawia się problem, gdy chcę uruchomić, a mianowicie wyskakuje komunikat że usługa uruchomiła się a następnie zatrzymała. Nie mam już pomysłów co jeszcze mógłbym zrobić. Dodam też, że używałem adwcleaner. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Herubq3
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Cze 2015, 13:29

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron