TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Wyskakujący komunikat przy starcie

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Wyskakujący komunikat przy starcie

Postprzez sharkin » 09 Lut 2016, 01:38

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.82 Safari/537.36 OPR/35.0.2066.37


Witam, mam problem związany z wyskakujący oknem zaraz po włączeniu komputera.Mam go już dość spory czas i nie mam pojęcia co z tym zrobić, aby ono nie wyskakiwało.Drugi problem za to jest w prawym dolnym rogu ekranu wyświetla się komunikat jak na załączonym obrazku.System mam 100% oryginalny a jednak takie coś jest od niedawna.Dziękuję za wszelką pomoc.Dodam, że kiedyś gdy przyszedł informatyk do tego komunikatu o windowsie podajże "zablokował" aktualizację systemu.

http://zapodaj.net/2d1ccb6f0a283.png.html
sharkin
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 09 Lut 2016, 01:33

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]