TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Zlecę] Stworzenie podstrony z prostym generatorem

Rozmowy na temat tworzenia stron www oraz programowania.

[Zlecę] Stworzenie podstrony z prostym generatorem

Postprzez island_project » 21 Lis 2014, 21:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/39.0.2171.65 Safari/537.36


Witam serdecznie !

Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ szukam odpowiedniej osoby, która będzie zainteresowana wykonaniem dla mnie projektu. Już dokładnie przedstawiam o co chodzi.

Zajmuję się zarabianiem w PPA(kto wie ten wie na czym ta forma zarobku polega). Posiadam swój serwis, który działa na Wordpressie. Moja strona oferuję programy/aplikację, które dodają do przeróżnych gier wartości typu złoto,energia, diamenty itp, wszystko zależy od danej gry. Teraz przejdę do projektu, którego potrzebuje.

Tak jak opisałem w temacie szukam osoby, która wykona dla mnie 4 podstrony na których będzie zakodowany mój generator. Poniżej przedstawię linki do podobnych stron, które oferują podobny generator:

1.
Kod: Zaznacz wszystko
http://dbhacks.com/fifa14


2.
Kod: Zaznacz wszystko
http://fifa14.onlinehacks4u.com/lp/


Szukam czegoś bardzo podobnego. Nie wiem czy istnieją już może darmowe gotowe silniki z powyższymi generatorami ponieważ się na tym nie znam, ale tak naprawdę mój generator może być zmodyfikowany/przerobiony. Nikt nie musi robić dla mnie tego od nowa. Najważniejszy dla mnie jest efekt.

Mój generator od tych przedstawionych przeze mnie wyżej będzie się różnił, czyli będzie posiadał troszkę więcej opcji, czyli dodanych więcej zakładek itp, czyli będzie musiał posiadać więcej opcji niż te które widnieją u góry.

Teraz najważniejsza sprawa, ten generator, który dla mnie ma być zrobiony tak naprawdę ma nie działać !! Chodzi mi wyłącznie o to aby w tym generatorze był pokazany proces łączenia się z daną siecią itp, ładowania jakiś tam modułów, wyświetlania informacji ale tylko i wyłącznie dla oka wszystko ma wyglądać tak jak by faktycznie działało, ale podsumowując tylko na tym wizualnym działaniu ma się zakończyć. A więc generator ma być fejkowy.

A więc generator ten ma się różnić od powyższych dodaniem paru więcej zakładek, modułów co nie powinno być trudne dla programisty tym bardziej, że generator nie ma być generatorem prawdziwym.

Dlaczego napisałem 4 podstrony ? A dlatego, że będę potrzebował tak jak by 4 generatory, ponieważ będę potrzebował generatora pod gry Facebook, następny pod gry mobilne, pod gry PC i Crack Gry, i w każdej kategorii troszkę ten generator będzie się różnił, na jednym będzie więcej opcji a na drugim mniej. A więc tak jak powiedziałem, chodzi o dodanie zakładek, pół, modułów i aby wyłącznie był dobry efekt wizualny. Bo technicznie ten generator nie będzie nic dodawał itp. Ważne jest abym każdy generator mógł edytować pod każdą inną grę, czyli zmienić logo, teksty itp.

Co do grafiki, hmm na powyższych generatorach tło i ogólny widok graficzny jest przyjazny dla oka, i może być podobny, no chyba, że ktoś będzie miał coś innego do zaproponowania. Więcej szczegółów i dokładnych danych przedstawię indywidualnie osobie zainteresowanej. A więc ważnym elementem jest aby grafika również w jakiś sposób estetycznie się prezentowała

Co do ceny to sprawa wygląda następująco. Jestem w stanie za te 4 bardzo podobne do siebie generatory zapłacić 200 zł. Tak jak powiedziałem, można korzystać z gotowych skryptów i je zmodyfikować odpowiednio ponieważ widzę, że dużo stron posiada powyższy skrypt. Sposób wykonania tego projektu mnie nie interesuję najważniejszy dla mnie jest efekt końcowy.

Fajnie byłoby jeżeli zainteresowana osoba miała już jakieś podobne doświadczenie w tej materii jednak nie jest to warunek konieczny. Jeżeli dana osoba będzie miała doświadczenie w tego typu pracach liczę na jego podpowiedzi itp. Ale tak jak powiedziałem, proszę o kontakt ludzi którzy wykonają dla mnie ten projekt za 200 zł. Cena, którą tutaj zaproponowałem jest ceną ostateczną, dlatego proszę wyłącznie o kontakt osoby, które będą zainteresowane tego typu ofertą.

A więc wszelkie szczegóły udzielę osobiście zainteresowanej osobie.

Bardzo proszę zainteresowane osoby o kontakt E-mail: [email protected]

Pozdrawiam
island_project
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Lis 2014, 16:35

Powróć do Webmastering, programowanie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron