TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

ABBYY aby

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ABBYY aby

Postprzez Kowa1 » 22 Paź 2019, 01:35

PostUA: Mozilla/5.0 (X11; FreeBSD amd64) AppleWebKit/535.22+ (KHTML, like Gecko) Chromium/17.0.963.56 Chrome/17.0.963.56 Safari/535.22+ Epiphany/2.30.6


Umieszczacie programy do ściągnięcia OK chwali się. Ale już informacji o nich ino aby aby.
Tutaj https://www.instalki.pl/programy/downlo ... ition.html
Po pierwsze primo ludzie piszą że to wcale nie jest wersja trialowa.
Przydał by się wasz komentarz dementujący lub przepraszający - tymczasem głucho.
Po drugie brak informacji o obsługiwanych językach a to istotne.
Ja chciałbym transferować do tekstu edytowalnego nie tylko polskie ale i angielskie dokumenty a dodatkowo rosyjskim i niemieckim też bym nie pogardził.
Moglibyście tak zacząć robić swoją robotę dobrze?
Kowa1
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Lis 2014, 15:48

Re: ABBYY aby

Postprzez Azazell » 22 Paź 2019, 15:19

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/77.0.3865.120 Safari/537.36


To jest wersja próbna (trial). Wszystko jest wyjaśnione na stronie producenta https://finereader.pl/produkty/przetwar ... on/?demo=1. Jest po polsku i wszystko działa.

Jak się uruchomi program to pojawia się okno z wpisaniem klucza. Wystarczy ominąć to poprzez klknięcie dolnego przycisku - okno zniknie i pojawi się nowy komunikat .. Wybieramy wersję próbną i program działa przez okres 30 dni.
Awatar użytkownika
Azazell
Moderator
Moderator
 
Posty: 514
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 10:12
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 1

Re: ABBYY aby

Postprzez Kowa1 » 23 Paź 2019, 06:19

PostUA: Mozilla/5.0 (X11; U; OpenBSD arm; en-us) AppleWebKit/531.2 (KHTML, like Gecko) Safari/531.2 Epiphany/2.30.0


Przykro mi ale na stronie producenta https://finereader.pl/produkty/przetwar ... on/?demo=1 mimo uporczywego szukania nie znalazłem żadnego wyjaśnienia na temat instalacji programu w wersji trialowej. Jest tam napisane że to wersja 30 dniowa do 100 stron A4 ale o sposobie omijania wołania o klucz nic nie znalazłem.

A poniewoż jest to na stronie www ( wielce wątpliwa wiedza ) w praktyce może być różnie.
Dlatego będę wielce zobowiązany za wyjaśnienie co to jest "przycisk dolny" i gdzie on jest, jak wygląda, czy jest gdzieś w oknie "z wpisaniem klucza" czy może gdzie indziej?

Tym bardziej że zgodnie z informacją na stronie https://www.instalki.pl/programy/downlo ... qus_thread plik miał mieć rozmiar 322 MB a "mi się ściągnęło" 546 MB

Na stronie producenta trafiłem natomiast na wyjaśnienie tego co było podstawowym powodem napisania przeze mnie postu, a o czym, w odpowiedzi na post, brak informacji, tj. zestaw rozpoznawalnych języków.
Teoretycznie jedna ( chyba? ) instalka powinna rozpoznawać/pracować z wieloma językami.
Lecz niestety jak to dzisiaj wszędzie informacja jest niejednoznaczna.
Tym bardziej że znajduje się tam informacja że interfejs użytkownika musi być w tym samym języku co system na którym jest instalowany program!?

Mam wiele programów w innych językach, bo polskich wersji nie posiadają, zainstalowanych na polskojęzycznych instalacjach systemów i nie robi to problemów a tutaj ( tj. w przypadku ABBYY ) takie ograniczenie!?

No to jak on ma rozpoznawać różne języki jak już na etapie obsługi interfejsu ma takie ograniczenia.

Bardzo proszę o rozkminienie tego bo ja "już nic nie wiem i nic nie rozumiem i tylko wierzę biednymi zmysłami że ci ludzie na drugiej półkuli muszą chodzić do góry nogami"
Kowa1
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Lis 2014, 15:48

Re: ABBYY aby

Postprzez Kowa1 » 25 Paź 2019, 03:25

PostUA: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.9.0.8) Gecko Galeon/2.0.6 (Ubuntu 2.0.6-2)


No i w ten sposób wiedza decydentów portalu na temat programu ABBYY finerader zamieszczonego na portalu instalki.pl ostateczne zdechła.
Bye!
Kowa1
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Lis 2014, 15:48

Re: ABBYY aby

Postprzez Azazell » 26 Paź 2019, 12:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/77.0.3865.120 Safari/537.36


Przecież uruchomienie próbnej wersji programu jest bardzo proste. Po zainstalowaniu wystarczy anulowac podawanie kodu i następnie pojawi się nowe okno z wyborem 30 dniowego triala. To nic naprawde trudnego.
Awatar użytkownika
Azazell
Moderator
Moderator
 
Posty: 514
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 10:12
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 1

Re: ABBYY aby

Postprzez Kowa1 » 02 Lis 2019, 19:01

PostUA: iTunes/9.0.3 (Macintosh; U; Intel Mac OS X 10_6_2; en-ca)


Fajnie!

Ja wiem że jak dicht klapa ryksztosuje to można ją zblindować holajzą, naprawde wiem! Tle że nie wiem jak.

To podstawowy problem we wszystkich obecnych na rynku instrukcjach.

Przypomina mi się opis działania przycisku ABAC w helpie do jednego z programów: "uruchamia funkcje ABAC" Ani słowa na temat działania tej funkcji i jej, nomen omen, funkcji/wpływu na działanie programu nie znalazłem w w całym helpie ( ja solidny jestem ) nie wpominając o tym jak się ją wyłącza. Pewnie powiecie/napiszecie to oczywiste jeszcze raz przycisk ABAC - no niestety.

Tak że jak byś był tak uprzejmy jak to czynią naprawdę dobrzy informatycy ( potrafiący złamać i zneutralizować najbardziej skąplikownane kody ) w opisach do uruchomienia C..... lub P.... czy też K....... modyfikującego punkt po punkcie opisać procedurę - nie dam przykłądu bo mnie karnie zbanujesz za naruszanie ..... blablabla.

Przypomnę że nie wyjaśniłeś różnicy w wielkości deklarowanej i faktycznie ściągniętej instalki oraz obsługi języków.
Jkao znany portal macie możliwości testowe weź kurna wykonaj jakąś pracę i przetestuj, no chyba że tak jesteś bo jesteś ... tutaj. Dla ciekawej aparycji ... - Twoja?
Kowa1
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Lis 2014, 15:48


Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron