Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Wyślij odpowiedź

Re: Awaria przeglądarki

14 Maj 2014, 21:24

Zmieniłeś adres? Bo w logu nadal widoczny jest ten 7.36.47.65
Jeśli tak, to sprawdź ponownie ustawienie we Właściwościach połączenia.

Re: Awaria przeglądarki

14 Maj 2014, 21:30

No było znowu teraz zmieniłem i jest niby zapisane ale olx tak samo jak był.

Re: Awaria przeglądarki

14 Maj 2014, 21:33

Wiem, że to robi się trochę męczące, ale zrób restart i sprawdź ponownie ustawienie. Jeśli po restarcie będzie z powrotem widniał ten podejrzany adres podaj logi z FRST -> http://www.instalki.pl/programy/downloa ... _Tool.html
Po uruchomieniu pojawi się okienko, wybierasz TAK i kliknij Scan. Po zakończeniu wrzuć logi FRST.txt + Addition.txt

Może on coś więcej pokaże, bo w takim przypadku okazałoby się, że jakieś cholerstwo musi automatycznie zmieniać ten DNS.

Re: Awaria przeglądarki

14 Maj 2014, 21:40

Ok niby jest ten sam adres wszystko git. Ale OLX tak samo jak był to niewiem czego tomoże być wina. Może jedynym roziwązaniem To Format.

Lub może jakiejś wtyczki brak ??

Re: Awaria przeglądarki

14 Maj 2014, 22:37

Ta stronka jakichś specjalnych wtyczek nie wymaga. Wrzuć mimo wszystko logi z FRST. I problem wystepuje tylko na olx? Odinstaluj jeszcze WatcohItNoAdss

Re: Awaria przeglądarki

15 Maj 2014, 20:00

Not to niewiem. Nie tak jak napisałem w głownym Ask nie wchodzi tinypic.com też i gg też się nie chce uruchomić aby być dostępnym itd. Dużo tego jest.


http://wklej.eu/index.php?id=015630c388 wszystko w kupie obczaisz

Re: Awaria przeglądarki

15 Maj 2014, 22:15

Jeszcze do odinstalowania Free Zip 9.20

Wklej do notatnika:
IFEO\Your Image File Name Here without a path: [Debugger]
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [hfikdpojhgckaejifppccjeedkjcndpp] - C:\Documents and Settings\Właściciel\Dane aplikacji\BabSolution\CR\hola.crx [2014-04-26]
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Policy restriction <======= ATTENTION
S2 d93cc0a5; "C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe" "c:\docume~1\alluse~1\daneap~1\assist~1\AssistantSvc.dll",service
MSCONFIG\startupfolder: C:^Documents and Settings^Właściciel^Menu Start^Programy^Autostart^TorpedoCopy.lnk => C:\WINDOWS\pss\TorpedoCopy.lnkStartup
MSCONFIG\startupreg: ApnTBMon => "C:\Program Files\AskPartnerNetwork\Toolbar\Updater\TBNotifier.exe"
MSCONFIG\startupreg: Apps Hat => C:\Documents and Settings\Właściciel\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\WebPlayer\AppsHat\WebPlayer.exe
MSCONFIG\startupreg: AppsHat => C:\Documents and Settings\Właściciel\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\WebPlayer\AppsHat\WebPlayer.exe
MSCONFIG\startupreg: lollipop_12151609 => "c:\documents and settings\właściciel\ustawienia lokalne\dane aplikacji\lollipop\lollipop_12151609.exe" lollipop_12151609
MSCONFIG\startupreg: Optimizer Pro => C:\Program Files\Optimizer Pro\OptProLauncher.exe
MSCONFIG\startupreg: Yontoo Desktop => "C:\Documents and Settings\Właściciel\Dane aplikacji\Yontoo\YontooDesktop.exe"

Plik zapisujesz pod nazwą fixlist.txt i umieszczasz obok FRST. Uruchom FRST i kliknij w nim Fix. Powstanie plik fixlog.txt, który podajesz na forum.
Następnie podaj nowe logi z FRST.

Re: Awaria przeglądarki

20 Maj 2014, 19:12

Dobra już mi się niechce tych Logów itd. robić. Parę pochwałek ci dałem, Najprędzej zrobię format i raczej będę miał wszystko w porządku.

Re: Awaria przeglądarki

30 Maj 2014, 19:59

Jeszcze nie robiłem formata, No ale powoli na to się szykuję. A jak coś to może ktoś obczaić to cos bo robiłem Skan Kompa może tam coś widać.

http://wklej.eu/index.php?id=25f6fce726

Re: Awaria przeglądarki

31 Maj 2014, 13:40

Wykryte pliki to instalatory, downloadery lub obiekty w kwarantannie AdwCleaner.
Wyślij odpowiedź