TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Bezpieczeństwo sieci IPv6

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Bezpieczeństwo sieci IPv6

Postprzez micrus » 29 Maj 2016, 21:17

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:46.0) Gecko/20100101 Firefox/46.0


Witam mam do opracowania temat: Bezpieczeństwo sieci IPv6
Mam napisane już 48 stron teorii. Czas się wziąć za część praktyczna. I do tej właśnie części dotyczy moje pytanie.
Ma ktoś może pomysł jak mam przebadać bezpieczeństwo tych sieci??
Ja osobiście myślałem żeby sprawdzić podszywanie się pod innych użytkowników (MAC), podsłuchanie połączenia tunelowanego, podsłuchanie połączenia szyfrowanego (IPsec). Co myślicie o moich propozycjach??

Pozdrawiam,
Michał
micrus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Maj 2016, 21:16

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron