Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.

Regulamin forum

1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Wyślij odpowiedź

Brak głosu ECS K7VTA3 v3

12 Sie 2008, 15:54

czy mógłby mi ktos pomóc w zainsyalowaniu sterowników w do karty dziwekowej na windowsie xp...a to moja karta graficzna:
VIA AC'97 enhanced video Controller ...
płyta głowna:
ECS K7VTA3 v3

uzywałem tego linku ale pposciągnieciu i próbie instalacji tego wyskakuje mi błąd jakis...

edytowano

12 Sie 2008, 16:15

softwarepatch.pl/plik/736/sterowniki-i-biosy/VIA-AC97-Audio-Combo-Driver-550a.html

12 Sie 2008, 16:19

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Downlo ... =3&LanID=0

@Dawid
Staraj się szukać po płytach głównych

12 Sie 2008, 17:48

wyskakuje mi taki błąd:
Setup is unable to find installation languages in C:DCOCUME~1\UKASZ~1\USTAWI~!\TEMP\Katalog tymczasowy 1 dla 823x_350b.zip\VIA823x\SETUP.LID file.
i sywkakuje mi podobny komuniakt z tych dwór sterowników...

12 Sie 2008, 17:53

A instalowałeś już wcześniej jakieś sterowniki :?: jeśli tak to użyj programy tego https://www.instalki.pl/programy/downlo ... _2008.html i usuń nim wszystkie sterowniki związane z dźwiękiem wyczyść rejestr i wyczyść rejestr tym https://www.instalki.pl/programy/downlo ... Speed.html

12 Sie 2008, 19:20

Nie, żanych sterownikw nie instalowałem...znaczy probowałem ale pokazywał mi sie tak komuniat co pokazałem wczesniej...CO robić??????????????????

17 Sie 2008, 12:30

Wejdź kolejno: Mój komputer - Dysk C - Documents and Settings - UKASZ - Ustawienia lokalne - Temp (usuwasz wszystko z tego folderu).
Odinstaluj wszystkie steroniki jakie zainstalowałeś wcześniej. I zainstaluj te.
Wyślij odpowiedź