TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Brak sygnały przy podłączaniu TV do komputera

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Brak sygnały przy podłączaniu TV do komputera

Postprzez patrzktoprzyszedl » 28 Sty 2015, 20:58

PostUA: Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.0.3; GT-P3100 Build/IML74K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/34.0.1847.116 Safari/537.36 OPR/21.0.1437.74904


Witam, mam dwa telewizory LG, jeden 22 calowy, drugi jest większy. Do większego jest podłączona telewizja kablowa. Oba próbowałem podłączyć do komputera. Większy ma wejście tylko HDMI, drugi ma również VGA. Niestety nie mam wejscia HDMI w komputerze, zakupilem przejsciowke z VGA do HDMI. Podlaczajac ja do obu telewizorow w obu wyswietla mi sie "brak sygnalu". Zaznaczam ze ustawialem w telewizorach sygnal z wejscia HDMI. Probowalem podlaczac mniejszy telewizor do komputera za pomoca kabla VGA. W tym przypadku obraz z komputera w telewizorze sie pojawia, jednak probujac ustawiac rozne rozdzielczosci za kazdym razem mialem spikselowany pulpit. Drugi problem jest taki ze w tym wiekszym telewizorze mam w opcjach sygnalu "telewizja kablowa" i w nim normalnie telewizja dziala, gdy podlaczylem do mniejszego kabel antenowy ustawiajac sygnal z "telewizji satelitarnej" gdyz innej opcji nie mam, nie wyszukiwalo mi kanalow.
Ogolnie chce ten wiekszy telewizor podlaczyc do komputera a mniejszy pod kablowke.
Wiecie jak rozwiazac moje problemy?
patrzktoprzyszedl
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 28 Sty 2015, 20:30

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]