Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Wyślij odpowiedź

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

23 Wrz 2012, 20:01

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

O2 - BHO: (no name) - AutorunsDisabled - No CLSID value found.
O24 - Desktop Components:AutorunsDisabled () -
@Alternate Data Stream - 133 bytes -> C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TEMP:05EE1EEF

:Files
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TEMP

:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"MP10_EnsureFileVer"=-

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie w OTL -> Sprzątanie.

Kroki Finalizujące.


Przeczyść dysk i rejestr CCleaner`em -> https://www.instalki.pl/download/programy/windows/narzedzia/narzedzia-systemowe/ccleaner/.
Wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes`em Anti-Malware (nie gódź się na wersję testową) -> https://www.instalki.pl/download/programy/windows/bezpieczenstwo/antyspyware/malwarebytes/, jeśli coś znajdzie usuń i daj raport.

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

26 Wrz 2012, 21:16

najpierw malwarebytes
http://wklej.eu/index.php?id=7962160a14
co z tym robić?

//edit
nie usunąłem tego co znalazł program, jeśli uznacie coś za groźnego to poproszę o kod do OTL który usunie te pliki( są to głównie cracki itp)

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

27 Wrz 2012, 15:04

Wszystkie wykryte obiekty wyglądają na niegroźne, więc ich nie usuwaj.

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

27 Wrz 2012, 20:20

logo z usuwania OTL

:arrow: http://wklej.eu/index.php?id=17f08e56ac

Dodam jeszcze, że filmy raz mi działają dobrze, a raz nic, teraz na dodatek jeszcze mam czarne tlo w normalnym oknie w programie bestplayer, natomiast w media player classic w normalnym oknie działa dobrze, gorzej z tym pełnym ekranem.
Przed chwilą patrzyłem i filmy działały w normalnym oknie jak i na pełnym w bestplayerze, no ale nie zbyt długo, włączyłem chyba 5 film z kolei i już miałem czarne tło (włączałem na przemian pliki avi i wmv, działały oba formaty, a później żaden z nich)

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

28 Wrz 2012, 12:37

Jaką masz kartę graficzną??

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

28 Wrz 2012, 13:40

nvidia geforce 9600GT

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

03 Paź 2012, 09:46

Zapoznaj się jeszcze z tym tematem -> http://forum.dobreprogramy.pl/czarny-ekran-podczas-odtwarzania-filmow-t223377.html

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

05 Paź 2012, 17:19

Nic mi nie pomógł.

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

07 Paź 2012, 19:50

Wrzuć jeszcze markę i moc zasilacza.

Problem występuje tylko w odtwarzaczach, czy też np. w grach??

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

12 Paź 2012, 11:50

zasilacz
Kod:
http://imageshack.us/a/img689/957/dsc0034dk.jpg


czarny ekran jest tylko w filmach

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

12 Paź 2012, 16:11

No niestety niezbyt dobry ten zasilacz. Masz możliwość pożyczyć na próbę jakiś markowy??

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

12 Paź 2012, 16:54

Nie mam.
Dlaczego niby tyle lat dobrze wszystko działało, a teraz za słaby, żadnych podzespołów nie wymieniałem, wszystko jest takie jak kiedyś to dlaczego teraz jest za słaby?

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

12 Paź 2012, 17:17

Ja nigdzie nie napisałem, że jest za słaby.

Poza tym to szajs po pierwsze, po drugie ma swoje lata i z tych powodów może np. nie trzymać napięć. Podmianka by wyjaśniła, czy to wina zasilacza.
Sam miałem jakiś czas temu podobne problemy, czarny ekran na filmach, grach, do tego zawieszki. Winowajcą był zasilacz.

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

12 Paź 2012, 18:07

Gdyby się tak zastanowić, to gry typu Prototype 2, Mafia II, Battlefield 3 chodzą bez problemu, a taki film nie? No coś jest nie tak, ale raczej nie z zasilaczem.. Może to wina tych nowych sterowników?

Jeśliby nawet winowajcą był zasilacz to jaki kupować? Czym się kierować żeby był dobry? Brać pod moje podzespoły? Dodam, że za kilka msc zamierzam zainwestować w kartę, procesor, ram. Zasilacz-może jakiś polecacie?

Re: Czarny full screen w odtwarzaczach

13 Paź 2012, 10:52

Co do zasilacza to dwie zasady:
1. Żaden no-name chiński (poszukaj sobie w Internecie listy porządnej zasilaczy - albo nawet nie, gdzieś na forum była taka lista)
2. Wydajnością musi pasować do podzespołów (czyli musi mieć niewielki zapas, ale NIEWIELKI - czyli nie kupuj jakiegoś 800W czy więcej, bo to i tak nic ci nie da)
Wśród spełniających te dwa wymagania szukasz później takiego, który ci wejdzie do obudowy i tyle. A jak masz zamiar dołożyć coś do komputera, to kup już zasilacz, który ci pod nie podejdzie (zresztą to jest logiczne)
Wyślij odpowiedź