TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Dobry Emulator do programów windows na Linux

Tematyka związana z rodziną systemów operacyjnych Unix. Klony i pochodne danego systemu operacyjnego oraz inne typy OS

Korzystasz z emulatorów Windows na LINUX?

Ankieta zakończyła się 10 Wrz 2007, 07:56

Tak
0
Brak głosów
Nie
3
100%
 
Razem głosów : 3

Dobry Emulator do programów windows na Linux

Postprzez kukaszr » 15 Wrz 2006, 07:56

PostUA:


witam! Przeszukałem gogle ale się jednak nie dowiedziałem jaki emulator windows jest najlepszey <najbardziej stabilny> na linuxa...

Mam nadzieje, ze ktoś coś zaproponuje... teraz korzystam z linuxa i brakuje mi programu traktor ;] ie wymaga on duzo zasobow wiec moze bedzie stabilny ;d

p.s -mowia ze linux jest stabilny :| udało mi sie go raz kiedyś zawiesić :) a 2dni temu wyskoczył mi: CRITICAL LINUX ERROR
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez proktor » 15 Wrz 2006, 10:58

PostUA:


emulator - WineApi?

Ale to był twoj błąd a nie systemu...

ps. mowicac linux masz na mysli jadro-linux - a te jest niewyobrazalnie bardziej stabilne od systemu Windows. Różne dystrybucje cieszą się różną stabilnością więc nie mów o ogóle tylko staraj się być dokładniejsz.
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59


Powróć do Unix / Linux / Inne typy OS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Majestic-12 [Bot]

cron