TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Dodanie napisów do nagranego filmiku

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

Dodanie napisów do nagranego filmiku

Postprzez Pangia » 09 Sie 2013, 17:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3


Potrzebuję dodać napisy do krótkiego gameplaya, którego nagrałem, a w którym przedstawiam problem pojawiający się w grze. Dość ogólnie to brzmi, ale chodzi mi o to, że... No kuźwa, ciężko to powiedzieć, lepiej będzie pokazać.
Coś takiego jak tutaj - że po prostu w trakcie pojawia się jakiś tam tekst na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Z8_R2OMgNUY
A tu nieco dokładniej, o co mi chodzi: [obrazek nie jest już dostępny]
Jak widać, mam VirtualDub, mam WMV, więc wolałbym się ograniczyć do tych dwóch programów - nie chce mi się pobierać setki kolejnych programów dla zrobienia jednej pierdółki, a następną okazję do zrobienia czegoś pewnie będę miał na świętej Dygdy (mając 6 GB wolnego miejsca na dysku trudno nagrywać cokolwiek w jakiejś sensownej jakości)
Pangia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 781
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 11:16
Pochwały: 10

Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron