Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.

Regulamin forum

1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Wyślij odpowiedź

HELP słuchawki iBOX Hpi 7010mvu

17 Sty 2010, 13:11

WItam.
Mam problem ze słuchawkami. Słuchawki kiedyś działały i pewnego pięknego dnia podłanczam do gniazda USB i wyskakuje mi komunikat że nie rozpoznano urządzenia. Włożyłem płytke ze sterownikami i wyskoczył mi kolejny komunikat żeby odinstalować stare i na nowo wgrać nowe. Zrobiłem tak ale problem ciągle sie potwarzał. Może to wina sterowników ??

Re: HELP słuchawki iBOX Hpi 7010mvu

17 Sty 2010, 14:03

Podłącz te słuchawki do innego gniazda USB i sprawdź czy również pokaże się podobny komunikat. Jeśli tak, to wejdź w Menadżer urządzeń (Start -> Uruchom -> "devmgmt.msc") i sprawdź czy występują znaki zapytania. Jeśli tak to napisz gdzie. Oczywiście słuchawki muszą być wtedy podłączone do gniazda USB.

Re: HELP słuchawki iBOX Hpi 7010mvu

18 Sty 2010, 15:30

Nie ma nigdzie znaków zapytania, cały czas tylko wyskakuje mi komunikat, żeby odinstalowac stare i zainstalować nowe sterowniki.

Re: HELP słuchawki iBOX Hpi 7010mvu

18 Sty 2010, 17:53

W takim wypadku odinstaluj sterownik, ale z poziomu Menadzera urządzeń, gdyż jest to bardziej bezpieczne. Zainstaluj również tam.
Wyślij odpowiedź