TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jak szybko zarobić doładowanie za 5zł do komórki

Gotowe rozwiązania spraw związanych z telefonią komórkową

Jak szybko zarobić doładowanie za 5zł do komórki

Postprzez Baksio52 » 07 Maj 2009, 17:29

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5 GTB5


Witam.

Chciałbym wam zdradzić jak zarobić doładowanie za 5 zł do telefonu komórkowego jak i na stacjonarne i z komunikatorów internetowych.

Na początku musimy się zarejestrować na stronie: [strona nie jest już dostępna]
Następnie wypełnić wszystkie pola w rejestracji
Gdy już rejestracja się uda to trzeba aktywować swoje konto przez telefon komórkowy, bądź stacjonarny ( instrukcja jest na stronie głównej, gdy jesteś zalogowany)
Gdy już mamy to wszystko porobione zaczynamy zabawę.

Cała logika polega na tym aby zbierać tzw. "otinki". Gdy uzbieramy 100 otinków możemy je zamienić na doładowanie do komórki lub na minuty do telefonu stacjonarnego i do komunikatorów internetowych.

Na sam początek dostajemy na start 60 otinków.

Dodatkowo możemy polecić komuś tą stronkę, klikając na zakładkę "poleć".
Za każdego poleconego dostajemy 10 otinków, a za osobę którą ten polecony poleci dostajemy 5 otinków.

Ten sposób na prawdę działa. Sprawdziłem go na własnej skórze i teraz już mam 20zł (400 otinków w 3 dni)

Życzę miłego zarabiania ;]


PS.(nie zezwalam na kopiowanie tego postu bez mojej zgody)
Baksio52
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Maj 2009, 17:20

Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron