Logi, zabezpieczenie komputera, danych. Programy antywirusowe antyspyware, firewall itp.
	
		
			Regulamin forum
			1. Każdy temat powinien odzwierciedlać treść wątku.
2. W przypadku wklejania logów; należy je wykonać od razu przynajmniej z dwóch narzędzi: 
FRST oraz z 
GMER3. Wszelkie logi proszę publikować na przeznaczonych do tego stronach  a w poście wklejać tylko link.
4. Nie wskazane jest skracanie logów, należy wkleić cały - od początku, do końca.
5. Nie wskazane jest podczepianie się do tematów innych użytkowników - proszę założyć nowy temat w dziale 
Bezpieczeństwo, ułatwi to pomoc sprawdzającemu.
6. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy, nie powinny sprawdzać logów, ponieważ grozi to poważnym uszkodzeniem systemu lub aplikacji zainstalowanych na komputerze.
7. Należy dokładnie opisać problem, występujące objawy oraz wszelkie podjęte działania.
8. Każdy skrypt jest unikatowy, napisany dla każdego przypadku z osobna, więc nie może być stosowany przez innych.
9. W przypadku zamieszczenia zrzutu ekranu (screenshot'a) proszę korzystać z zewnętrznego serwisu oferującego hosting zdjęć.
		
	
 
        
            
        
    
    
	
        
        08 Gru 2007, 09:55
		
			
			Witam. Chciałbym usunąć drugie konto, które jest chronione hasłem. W jaki  sposób mogę to zrobić? Druga osoba zaczęła się panoszyć w moim komputerze i chcę się jej pozbyć. Szukam też dobrego programu do zabezpieczenia wejścia do komputera [w języku polskim], aby nikt nie mógł ,,wejść". Co polecacie?
			
		
	 
	
        
        08 Gru 2007, 10:17
		
			
			poszukaj na googlach jak wejść na konto admina bez hasła.
co do tego żeby nie mógł wejść....
ustaw hasło w biosie, wtedy nic już nie zrobi 
			
		 
	 
	
        
        08 Gru 2007, 11:22
		
			
			Szukałem, ale to wszystko zbyt skomplikowanie było opisane. Nic nie zrozumiałem. A jak ustawić hasło w BIOS-ei? Gdzie mam wejść? Średnio się na tym znam.
			
		
	 
	
	
	
	    
	        Powered by phpBB © phpBB Group.
		
		
		    phpBB Mobile / SEO by Artodia.