TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jaki jest najlepszy waszym zdaniem program do torrentów?

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Jaki jest najlepszy waszym zdaniem program do torrentów?

Postprzez Hunter » 16 Lis 2005, 20:30

PostUA:


To co w temacie oraz prosiłbym o wytłumaczenie dlaczego ten a nie inny.
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez wojtas1125554 » 16 Lis 2005, 20:47

PostUA:


moim zdaniem najlepszy jest azureus ja z niego ściągam i jest coll:D a mój kolega miał bit torrent ściągneło mu się 20mb w jeden dzień a potem na noc wyłączył kompa z rana już się ściągało od nowa
Awatar użytkownika
wojtas1125554
Postujący
Postujący
 
Posty: 472
Dołączenie: 27 Wrz 2005, 13:03
Miejscowość: ze śmietnika:D

Postprzez Hpest » 16 Lis 2005, 21:09

PostUA:


moim zdaniem najlepszy jest azureus ja z niego ściągam i jest coll:D a mój kolega miał bit torrent ściągneło mu się 20mb w jeden dzień a potem na noc wyłączył kompa z rana już się ściągało od nowa


To chyba ten twój kolega nie potrafi się obsługiwac Bit Comet'em. Ja jak ściagam coś z sieci torrent to zawsze go używam, programik ten osiąga niezłe prędkości transferu, a samo ściąganie jest wygodne, szybkie i stabilne w przeciwieństwie do tego co uczynił twój kolega. :)
Azerusa jeszcze nie uzywałem, lecz kiedys go sprawdzę. Na razie testuje inne programiki p2p :wink: .
-> BitComet 0.59 Final PL
-> https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/BitComet.html
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Hunter » 17 Lis 2005, 18:39

PostUA:


Ja do tej pory też używam azureusa, a jak towjim zdaniem należy obsługiwać tego BitCometa aby osiągać wysokie transfery? Może powiesz jakie ty ośiągasz i przy jakim łączu.
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez JaJachu » 18 Lis 2005, 13:49

PostUA:


witam
kiedys w któryms z komputer swiatów albo w niezbędniku albo w ekspercie było porównanie takich programików do ciągnięcia trorrentów , azureus i bitspirit wypadły dobrze choicaż jak pamiętam azuerus obciążał dość mocno kompa, ale miały najlepsze transfery.
kiedys próbowałem tych programów ale jakoś nie spodobały mi się.

ja korzystam z bit commet i jestem zadowolony chociaz jakiś czas temu zamknęli najlepszą (moim zdaniem stronkę z torrentami) tdt.org.pl i niezbyt jest skąd ściągać ale bit commet jest the best !!!!!

pozdrawiam Jachu.
JaJachu
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 26 Paź 2005, 08:49
Miejscowość: Środa Wlkp.

Postprzez JaJachu » 18 Lis 2005, 13:52

PostUA:


a co do ustawień ja nic nie zmieniałem w bitcommet i chodził dobrze, tylko chyba pyta sią o łącze żeby ustawić ilośc jednoczesnych transferów i prędkości

może ktoś ma jakąś wypróbowana konfigurację ustawień i podzieli się doświadczeniem
JaJachu
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 26 Paź 2005, 08:49
Miejscowość: Środa Wlkp.

Postprzez kamuflasz » 18 Lis 2005, 17:11

PostUA:


No ja też używam Bit Cometa i jestem zadowolony, nie korzystałem z innych programów tego typu bo pierwszym jaki zainstalowałem był własnie wcześniej wymieniony, a że dobrze się spisuje to nie mam potrzeby testować innych.
Jesteś Polakiem?? Szanuj swój język ojczysty !!!
Błędy się zdarzają każdemu ale nie 4 w jednym krótkim zdaniu :D

w razie wątpliwości skorzystaj z https://sjp.pwn.pl/
Awatar użytkownika
kamuflasz
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 889
Dołączenie: 04 Mar 2005, 13:06
Miejscowość: Zielona Góra
Pochwały: 1


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron