TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Współpraca] Jesteś pozycjonerem ? - Zapraszam do Biznesu

Rozmowy na temat tworzenia stron www oraz programowania.

[Współpraca] Jesteś pozycjonerem ? - Zapraszam do Biznesu

Postprzez topteamcpa » 20 Paź 2016, 12:08

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/53.0.2785.143 Safari/537.36


Cześć wszystkim.

Planuję rozpocząć zarabianie w internecie skupiając się na Programach Partnerskich. Mam już wybrany i sprawdzony serwis jak i odpowiednie pomysły. Posiadam sporę doświadczenie w zarabianiu przez internet. To co oferuję z swojej strony to:

Opłata serwerów/hostingów, domen, posiadam odpowiednie skrypty, teksty, landing page odpowiednio skonfigurowane pod Programy Partnerskie. Wszystkie te projekty są wykonane tylko dla mnie a więc są unikalne i innowacyjne.

A szukam osoby, która bardzo dobrze i skutecznie potrafi pozycjonować serwisy. Bardzo dużym plusem będzie jeżeli owa osoba również będzie potrafiła wy pozycjonować dane serwisy na konkretne inne kraje niż Polska. Również ważną cechą jest aby osoba wstępnie zainteresowana była chętna i zdeterminowana do podjęcia długiej współpracy, zależy mi tylko na takich zgłoszeniach.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej proszę wyłącznie o kontakt E-mail: [email protected]

Pozdrawiam
topteamcpa
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 05 Paź 2016, 12:02

Powróć do Webmastering, programowanie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron