TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Kabel do TI-89

Modele, obsługa, konfiguracja, akcesoria - TI

Kabel do TI-89

Postprzez pershing87 » 16 Mar 2008, 09:42

PostUA:


Czy taki kabel będzie pracował z kalkulatorem TI-89? http://www.ticalc.org/hardware/cables/serial.html. Wyczytałem że jest 100% kompatybilny z modelami TI82, TI83, TI83Plus/SE, TI85, TI86.
Czy ktoś z was sprawdzał czy działa też z TI-89? A jeżeli nie taki to jaki? Raczej nie interesuje mnie zakup kabla oryginalnego, bo to tanie raczej nie jest. Wolał bym wykonać samemu. Jeżeli ten nie jest dobry to proszę o jakiś inny schemat.
pershing87
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 07 Mar 2008, 13:34

Postprzez pablo19_1f » 11 Sie 2008, 20:54

PostUA:


stary temat ale odpowiem, bo moze w przyszlosci sie komus przyda. dzisiaj dostalem swojego nowego TI-89 Titanium. tak z ciekawosci sprobowalem go polaczyc z kompem swoim "black cable" zrobionym ze strony ticalc.org do mojego ti-83. i dziala bez problemu. wiec skoro dziala na titanium powinien rowniez dzialac na zwyklym TI-89

pozdrawiam
pablo19_1f
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 18 Sty 2008, 21:41


Powróć do Hardware - TI

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron