Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.
Wyślij odpowiedź

Konkursy czy bierzecie udział

03 Paź 2020, 08:39

Jak w temacie.
Media bombardują nas różnymi informacjami o konkkursach. Czy bierzecie udział w takich rzeczach czy jednak sobie odpuszczacie?

Re: Konkursy czy bierzecie udział

05 Paź 2020, 07:43

Czasami tak ale duzo tutaj zależy jaki jest to konkurs. Raczej nie mam ochoty na bawienie się w odpowiadanie na pytania typu Co o tym sądzisz, albo Dlaczego mamy Cię wybrać? Nie mam weny twórczej, w sumie nie mam również aż tyle czasu i jestem pewien, ze raczej by mnie nie wybrali ;) Zdecydowanie wolę prezenty, w któych po prostu odpowiadam na pytanie i coś zaznaczam i nie musze przy tym zbytnio myśleć. Czasami miałem szczęście coś wygrać, czasami nie. Mój znajomy miał wieksze szczęście bo raz udało mu się wygrać hulajnogę elektryczną (zapierał się na poczatku, ze nie bedzie na niej jeździł ale obecnie go widzę i sobie na hulajnodze śmiga aż miło).

Ostatnio co wygrałem to paczka słodyczy w sklepie Netto. W sklepach aktualnie jest promocja na prezenty przy zakupach (oczywiscie nie każdy wygrywa ale co jakis tam koszyk). Wystarczy zrobić zakupy oraz dostaje się zdrapkę, którą się zdrapuje oraz widać czy się wygrało. Na stronie jest też walka o nagrody główne, zarejestrowałem się, no zobaczymy czy coś uda sie wygrać ;)

Re: Konkursy czy bierzecie udział

05 Paź 2020, 12:22

A i obecnie jest tam niezła promocja na naklejki. Mianowicie mozesz przy okazji zakupów dostać naklejki, które potem wymieniasz na zniżkę na garnki od Masterchef, a są to naprawdę dobrej klasy garnki, zdecydowanie lepsze niż te które możesz kupić sobie w standardowych sklepach w tej cenie.

Porzadne, stalowe z grubym dnem ( kilka mam, teraz poluję tam na patelnię).

Re: Konkursy czy bierzecie udział

13 Paź 2020, 12:29

Nie mam szczęścia w grach, więc nie biorą udziału w tego typu rzeczach

Re: Konkursy czy bierzecie udział

28 Kwi 2021, 08:33

kiedyś brałełm teraz juz nie chce mi sie :P)

Re: Konkursy czy bierzecie udział

28 Kwi 2021, 10:54

Ja też szczęścia nie mam, ale jak jest okazja to biorę udział w konkursach. Raz tu, na Instalkach udało mi się wygrać aplikację Ashampoo Movie Maker 2.

Re: Konkursy czy bierzecie udział

03 Lis 2021, 15:47

czasami się zdarzy, ale wygrana to raczej małoprzyziemny temat
Wyślij odpowiedź