TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

LEO Privacy Guard - prośba o opinie

Tematy związane z telefonią komórkową.

LEO Privacy Guard - prośba o opinie

Postprzez narika » 16 Lis 2015, 17:51

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/38.0.2125.122 Safari/537.36


Hej!
Słyszeliście o aplikacji LEO Privacy Guard? Ktoś z niej korzystał? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, bo zastanawiam się nad pobraniem jej. Szczególnie zainteresowała mnie opcja AppLock, dzięki której podobno można zablokować hasłem dostęp do Fejsa czy też Messengera. Bardzo przydałaby mi się taka aplikacja, bo mam wścibskie młodsze rodzeństwo
Zaintrygowała mnie też opcja WiFi Security Scan. Często loguję się do WiFi w centrach handlowych albo w kawiarniach i dobrze byłoby wiedzieć, czy na pewno wszystko jest w porządku.
Podzielcie się swoimi opiniami :)

Image
narika
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 16 Lis 2015, 17:46

Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron