Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.

Regulamin forum

1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Wyślij odpowiedź

mam problem ze sterownikami do skanera

06 Maj 2006, 01:25

mam problem ze sterownikami do skanera...mam skaner mustek bear paw 2400ta, nie używałem go długo i zapodziałem oproramowanie. instaluję sterowniki z internetu ale one nie działają, nie chcą się zainstalować, coś nie tak...Czy ktoś ma podobny problem lub wie jak go rozwiązać??? będęwdzięczny za ewentualne wskazówki :)
oprogramowania nie można dostać w żadnym sklepie w w-wie :cry:

06 Maj 2006, 01:49

tak tylko dla upewnienia sciagałes stery ze strony mustaka??
pewnie tak ale pytam na zas.

No jak ci nie dzialaja to pogrzeb na alegro moze tam cos znajdziesz! ludzie sprzedaja skanery moze ci ktos odpali plytke ze sterami :smile:

Pozdrawiam

ok

07 Maj 2006, 20:39

dzięki, tak ściągałem ze strony musteka-nic z innych też. pod koniec instalacji zawiesza mi się komputer, a w przypadku sterowników ze strony mustek pojawia się komunikat- place instalation disk #3 into floppy drive and press ok... ( ?? )
pomysł z allegro b. dobry lub z emula jeszcze mi ktoś poradził ściagnąć to oprogramowanie
pozdrawiam :)

08 Maj 2006, 21:48

Norma u musteka pewnie masz xp. Z tym samym skanerem miałem problem. A jak rozwiązałem to nie pamietam, bo juz go nie mam. Poszukaj jakis róznych, najlepiej modyfikowanych przez kogos.

98

10 Maj 2006, 19:58

mam 98, niestety...
ale niedługo zmienię na xp
szukam, szukam rozwiązań...
)))))

10 Maj 2006, 20:12

Odłącz skaner podłącz go ponownie tak aby system wykrył Ci nowy sprzęt. Ściągnij z internetu wszystkie możliwe sterowniki jakie są do tego skanera i próbuj tylko żeby za każdym razem instalowało z nowego sprzętu. A jeśli Ci go nie wykrywa jako nowy sprzęt to się dalej pomyśli.

12 Maj 2006, 01:04

tym sposobem mi się nie udaje...
w momencie gdy komputer prosi o wybranie odpowiednich sterowników to po zaznaczeniu tych sterownikóww ogóle nie uaktywnia się przycisk OK. znaczy w ogóle nie akceptuje takich plików z dysku. próbowałem już zapisywać je w C w D, na pulpicie...za każdym razem to samo...
gdy instaluję nie poprzez wykrywanie noiwego sprzętu to pod koniec instalacji zawiesza mi się komputer....kiepsko...
no nie wiem....
pościągam jeszcze jakieś...
pzdr
Wyślij odpowiedź