Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.
05 Paź 2008, 13:28
Z Ipod'em nie miałem styczności, ale brat ma tego Creative i z tego co wiem to zero problemów/zamuleń, fajny sprzęt. Polecam
05 Paź 2008, 18:10
wszystko zalezy od sztuki ;d
Pewnie niektóre trochę na magazynie zostały popodrzucane i nie działaja za dobrze. Jak będzie sie mulić to do serwisu i jazda;p
05 Paź 2008, 23:06
No to jutro kupuje:)
06 Paź 2008, 14:21
jeżeli chodzi o serwis to moge slłużyć radą ;]
Warto, przy dawaniu zepsutego sprzetu odmówić spisania protokołu -każdy ma do tego prawo ale 95% społeczeństwa o tym nie wie! Jest to użyteczne przy zepsuciu mechanicznym gdyż gdy uszkodzona rzecz trafia do specjalisty któremu sie nie chce dochodzić co jest nie tak i jest większe prawdopodobieństwo, że wymienią produkt na nowy.
Do przykładu udało mi się wreszcie i nareszcie dostać nowe buty bo stare pękły. Jak pisałem protokoły uszkodzenia zawsze napisali, że była to moja wina z powodu złego użytkowania a tak nie mieli co napisać i dostałem nówkę sztuke!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.