TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

nagrywanie wizualizacji

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

nagrywanie wizualizacji

Postprzez pawellcf » 01 Wrz 2008, 21:41

PostUA:


witam mam takie pytanie: mozna nagrac mp3 na plyte tak zeby podczas odtwarzania muzyki na dvd byly wizualizacje??? takie jak np w winampie.:smile:
pawellcf
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 20 Sty 2007, 19:09

Re: nagrywanie wizualizacji

Postprzez murarz777 » 01 Wrz 2008, 21:52

PostUA:


Wizualizacje to dodatek z odtwarzacza zawsze jak włączasz muzykę możesz odtwarzacz wizualizacje one nie są bezpośrednio wbudowane w muzykę (chyba że o teledysk chodzi)
Jeżeli chcesz jakieś swoje wizualizacje to możesz skorzystać z narzędzia wbudowanego w Windowsa "Windows Movie Maker"
Pozdro
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

Re: nagrywanie wizualizacji

Postprzez pawellcf » 01 Wrz 2008, 22:31

PostUA:


mi chodzi o to czy mozna nagrac wizualizacje tak zeby mozna je bylo ogladac na dvd samochodowym lub na kinie domowym sluchajac przy tym muzyki czy jest wogule jakis patent na to? pozderka
pawellcf
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 20 Sty 2007, 19:09


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron