TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nagrywarka DVD i format obrazu...

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Nagrywarka DVD i format obrazu...

Postprzez Munder » 19 Sty 2014, 09:06

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:26.0) Gecko/20100101 Firefox/26.0


Witam ! !

Mam nagrywarkę SONY DVD Recorder. Jak nagrywan jakiś program z TV a potem wypalam go na płytkę(lub bezpośrednio wypalam na płytkę) to w kompie obraz z formatu 16 / 9 zmienia się na 4 / 3. Mogę ten format potem zmienić manualnie (używam VLC), ale to chyba nie o to chodzi..? ! Powinno nagrywać się w tym formacie który aktualnie "leci" w TV. Dodam, że jak tą samą płytkę odtwarzam poprzez tą nagrywarkę to obraz jest normalny - 16 / 9. Gdy nagrywam bezpośrednio na twardy dysk tej nagrywarki to też wszystko OK - 16 / 9
Dlaczego tak się dzieje..??
Wchodziłem w opcje nagrywarki, ale nie znalazłem niczego co mogło by zmienić tą sytuację

Pozdrawiam
Munder
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Sty 2014, 09:02

Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron