TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Napisy w DivxPlayer

Tematyka związana z kompresją i dekompresją obrazu oraz dźwięku.

Napisy w DivxPlayer

Postprzez wolker » 08 Sty 2008, 19:51

PostUA:


Miałam problem z otwarciem pliku filmowego w formacie Divx. VPlayer i Windows Media Player co prawda go otwierały, ale nie było głosu. Udało się z DivxPlayer, ale tu z kolei nie mogę otworzyć napisów. Wiem jak się je otwiera w tym programie, ale nie mogę ich ustawić. Nie wiem co jest grane. Liczę, że ktoś mi pomoże. Czy DivxPlayer nie czyta pewnych napisów?
wolker
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączenie: 08 Sty 2008, 19:09

Postprzez JEDREK » 08 Sty 2008, 20:56

PostUA:


Może spróbuj innym programem np All Playerem albo GOM Playerem. W ALL Playerze możesz w łatwy sposób wczytać dowolne napisy
Ja tu tylko sprzątam... ;)

i5 3570 @ 4,3 GHz + Noctua NH-U12P, Asus P8Z77-V, Corsair DDR3 2x8GB @ 2060MHz CL10 Ven., MSI GTX 1080 8GB, Samsung SSD 850 EVO 1 TB, Samsung DVD SH-222BB, NZXT Tempest, Corsair AX860i 860W, WIN 10 [x64]
Awatar użytkownika
JEDREK
Moderator
Moderator
 
Posty: 1570
Dołączenie: 11 Mar 2006, 19:27
Miejscowość: W ch** daleko z każdej strony xD (51° 24' N, 19° 41' E)
Pochwały: 24
Sprzęt: Komputer PC, Asus ZenFone 5Z

Postprzez acoanic_radka » 08 Sty 2008, 22:33

PostUA:


Ja bym na twoim miejscu pobrał nowe kodeki i próbował Vplayerem skoro otwiera ci napisy.
PS. Jeśli masz Viste to spotkałem się, że niektórych napisów nie odczytywaly żadne odtwarzacze gdzie na XP wszystko chodziło ok. Do tej pory nie wiem co było przyczyną.
Tak mnie wychowali: Ojczyzne kochać trzeba i szanować , nie deptać flagi i nie pluć na godło.
Awatar użytkownika
acoanic_radka
Postujący
Postujący
 
Posty: 394
Dołączenie: 23 Lip 2005, 18:24
Pochwały: 1

Postprzez wolker » 09 Sty 2008, 00:27

PostUA:


Już wyświetliło mi napisy w DivxPlayer, ponieważ poprzez Subedit Player zamieniłam plik tekstowy na srt. Ale oczywiście nie pokazuje polskich liter i w ogóle marne te napisy. Pewnie i to można jakoś poprawić. Tylko jak???
wolker
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączenie: 08 Sty 2008, 19:09


Powróć do Kodeki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników