Mały problem który mi przeszkadza - musiałem coś chyba źle w ccleanerze zaznaczyć ponieważ za każdym razem gdy go używam to opcja "zapamiętaj ustawienia wyświetlania każdego folderu" oraz opcja które odpowiada za ukrycie chronionych plików systemu plus pokazywanie ukrytych plików i folderów nie są zapamiętywane. z zapamiętywaniem ustawień wyświetlania każdego folderu to jest losowo - i to chyba nie wina ccleanera. lecz sprawa z plikami chronionymi oraz pokazywaniem ukrytych plików i folderów to już sprawka (chyba) ccleanera - ciągle zaznaczam aby te pliki były widoczne, lecz bez skutku.
Na koniec daje plik z autoruns - prosiłbym w miarę możliwości o odhaczenie zbędnych programów na starcie - a wiem ze ich trochę jest. Menadżer realtek oraz program intela odpowiadający za sieć bezprzewodowa - chciałbym aby zostawić tak jak jest, czyli aby się uruchomiały ze startem
http://www.wklej.eu/index.php?id=84271e8845 gmer
http://www.wklej.eu/index.php?id=a98145a4d4 otl
http://www.wklej.eu/index.php?id=3432c86f71 otl extras
http://www72.zippyshare.com/v/56881213/file.html - ustawienia ccleanera
http://www32.zippyshare.com/v/28306686/file.html autoruns
z góry bardzo dziękuje za zapoznanie się z tematem i w miarę czasu sprawdzenie tego wszystkiego - aby tylko wszystko dobrze chodziło i nie trzeba było na nowo systemu robić




w nowym tygodniu powinna byc juz gotowa, wiec dam odpowiedz. a tak z ciekawosci - ccleaner nie mial tu nic do rzeczy z tym zanikaniem opcji? wszystko dobrze bylo zaznaczone?
wracajac do tematu - poki co wszystko jest juz dobrze z folderami. tyle ze jak wybieram pliki poprzez winampa, to musze wszystko ukladac (w okienku "otworz pliki") i mi nie zapamietuje po ponownym otwarciu tego okienka - ten problem zauwazylem odkad mam laptopa. jakas rada na to?