TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Obraz płyty

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Obraz płyty

Postprzez Szymon92 » 22 Paź 2006, 12:53

PostUA:


Chcę zrobić wirtualny obraz płyty, tylko mam taki mały problem. Nie mam tej płyty. :D Poprostu pożyczyłem od kumpla, ale musiałem szybko oddać i nie było czasu, żeby wszystko pomontować, więc skopiowałem sobie na dysk i teraz mam folder z tymi plikami. Czy da się z czegoś takiego zrobic obraz?
Pozdrawiam.
Life is brutal- i dlatego mnie spotkałeś.
Szymon92
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączenie: 22 Sie 2006, 11:37
Miejscowość: Kalisz

Postprzez Hpest » 22 Paź 2006, 13:22

PostUA:


Alcohol 52%
Kolejna aplikacja wyprodukowana przez Alcohol Software. Po pojawieniu się Alcohol 120% przyszedł czas na Alcohol 52%. Program nie daje możliwości nagrywania płyt ale za to jest idealnym emulatorem napędów CD/DVD. Dzięki niemu możemy tworzyć obrazy płyt, kopiować zabezpieczone płyty (gry, filmy, programy). Aplikacja potrafi utworzyć aż 31 wirtualnych napędów CD/DVD. Interfejs programu podobny jest do tego jaki znamy z Alcohol 120%. Prędkość odczytu wirtualnego napędu

Download
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez jonny » 23 Paź 2006, 08:31

PostUA:


ULTRA ISO zrobisz wszystko z obrazami
http://www.instalki.pl/programy/downloa ... traISO.php
Trial ale chyba wiesz gdzie szukać pełnej :wink:
JPS
Awatar użytkownika
jonny
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 777
Dołączenie: 13 Lip 2006, 10:16
Miejscowość: Łódź


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników