Nie możesz znaleźć potrzebnej aplikacji, napisz o tym, a na pewno użytkownicy forum postarają się pomóc.
Wyślij odpowiedź

Odzyskanie danych z dysku

09 Kwi 2016, 10:54

Witam problem polega na tym że wysypał mi sie win 10 nie pierwszy raz. Po namowie kolegi chciałem przejść na UBUNTU
i problem wygląda następująco ;
miałem win 10 na partycji c oprocz tego mialem partycje d na ktorej byly zdjecia itp podczas instalacji ubuntu znikly partycje z plikami ;/
z dwuch partycji zrobila sie jedna ;( idzie samodzielnie odzyskac dane z partycji d czy lepiej oddac komus dysk ?
a co dziwne pojemnosc dysku jest 957,6 gb uzytych jest 5,1 a wolnych jest 921 gb czyli brakuje 31,5 gb

Re: Odzyskanie danych z dysku

11 Kwi 2016, 21:29

Te dane raczej tam są tylko coś namieszało się ze strukturą plików. Podłącz dysk pod komputer z Windowsem i sprawdź czy jest widoczna zaginiona partycja.

Re: Odzyskanie danych z dysku

19 Kwi 2016, 21:27

Po pierwsze jak masz możliwość zrób kopię dysku 1:1 i dopiero baw się w odzysk. Po zrobieniu kopii podpinasz dysk do komputera za pomocą stacji dokującej lub jako dysk Secondary Master. Do odzysku jest multum programów np GetDataBack czy Ontrack EasyRecovery (imho najlepsze dwa). Szanse na odzysk są tym większe o ile dane nie zostały nadpisane. Jeśli to nie pomoże masz kopię, którą możesz oddać do profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu sprawami

Re: Odzyskanie danych z dysku

08 Sie 2016, 22:25

Zapytaj o odzyskiwanie danych
Kod:
http://www.yeto.pl/odzyskiwanie-danych-pm-23.html
Wyślij odpowiedź