TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Pierwszy post na forum

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Pierwszy post na forum

Postprzez janekweg » 20 Lut 2015, 12:53

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.2; WOW64; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0


Jest to mój pierwszy post, w takim razie na początek chcę się zademonstrować. Jestem maciek i mieszkam aktualnie za granicą. Zarejestrowałem się na forum oraz zacząłem pisać, ponieważ nie zdołałem odszukać odpowiedzi na nurtujące mnie zapytania na innym forum. Okazało się. Że marnowałem czas na innej domenie internetowej, na której pisali sami niepoważni ludzie. Mam cichą nadzieję, że tutaj będzie nieco inaczej. Kocham popisać na różnorodne tematy - czasem wybitnie ważne, a nieraz wyraźnie przeciętne. Istotne, aby było kulturalnie oraz bezsprzecznie na temat. Chcę zostać z wami nieco dłużej, aniżeli na poprzednim forum.
janekweg
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Lut 2015, 17:59
Sprzęt: Laptop Vaio

RE:

Postprzez wojotez » 20 Lut 2015, 13:31

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0


Witaj! Nie musisz obawiać się tego, że na forum znajdziesz żartownisi, którzy żartują z każdego tematu. Oczywiście, jest tu humor czy inne żarty, ale w umiarkowanym tonie. Jeżeli chcemy porozmawiać na istotny temat - tak robimy, starając się uratować wysoką merytorykę wypowiedzi. Uwierz, na forum mamy wieloletnich użytkowników oraz to się liczy. Nawiasem mówiąc zobacz wcześniejsze wpisy i przekonaj się sam, jak to wygląda. Miło zaznajomić i mam cichą nadzieję, że spędzimy tutaj razem wiele sielskich chwil.
wojotez
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Lut 2015, 13:04
Sprzęt: Laptop Acer

Re: Pierwszy post na forum

Postprzez mateo8898 » 20 Lut 2015, 16:56

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0


Nie ma to jak samemu sobie odpowiadać :lol:
Temat -> Śmietnik, a autor w "dwóch wcieleniach" odpowiednio nagrodzony.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]