TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

POMOCY, jak ZRESTARTOWAĆ TI89 !?

Posty związane z oprogramowaniem na rodzinę kalkulatorów graficznych Texas Instruments.

POMOCY, jak ZRESTARTOWAĆ TI89 !?

Postprzez levandowsky » 28 Sie 2009, 13:19

PostUA: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Witam i przepraszam za kolejnego posta, ale potrzebuję pomocy.

Otóż zainstalowałem na moim kalkulatorze Prince of Persia i po próbie włączenia gry ( wpisałem w Home: pop() ) Na górze zobaczyłem napis: "Illegal Instruction" a kalkulator zawiesił się - pali się ciągle napis BUSY. Po wyjęciu i włożeniu baterii nic się nie zmieniło, żaden przycisk nie działa, nie da się go wyłączyć. Co robić? Jak zrestarotwać kalkulator?

PROSZĘ O POMOC ! :(
levandowsky
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:35

Re: POMOCY, jak ZRESTARTOWAĆ TI89 !?

Postprzez levandowsky » 28 Sie 2009, 14:38

PostUA: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


RESTART znalazłem już sam, może komuś się przyda: należy przycisnąć jednocześnie: 2ND + <-- + --> + ON

Mam teraz inny problem, otóż zainstalowałem Prince of Persia oraz program do wyświetlania poziomu baterii - ISL. Niestety gdy chcę je odpalić, pojawia się komunikat ILLEGAL INSTRUCTION i muszę restartować kalkulator. W czym tkwi problem?
levandowsky
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:35

Re: POMOCY, jak ZRESTARTOWAĆ TI89 !?

Postprzez pablo19_1f » 04 Paź 2009, 13:26

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.2.15 Version/10.00


z tego co widze, to masz TI-89 Titanium. wiekszosc programowi ASM jest napisana na ti-89. teoretycznie to samo, jednak te kalkulatory sie troche roznia sprzetowo. zatem i assembler jest troche inny. wiele rzeczy poprostu nie dziala na ti-89 titanium. czasami da sie je przekonwertowac, ale to juz dluzsza historia. jakby ktos byl zainteresowany (jezeli w ogole ktos to przeczyta, bo dopiero teraz odpisuje) to pisac na gg 4228503. czesto niewidoczny siedze
pablo19_1f
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 18 Sty 2008, 21:41

Re: POMOCY, jak ZRESTARTOWAĆ TI89 !?

Postprzez psutek » 13 Lut 2011, 20:31

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.7.62 Version/11.01


no niestety musisz szukać aplikacji przeznaczonych na TI-89 Titanium, chyba że nauczysz się programować ;)
psutek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 18 Wrz 2010, 11:13


Powróć do Aplikacje

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron