TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Zlecę] Stworzenie Instalatora Online + Generatora kluczy

Tutaj można zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupna różnych przedmiotów.

[Zlecę] Stworzenie Instalatora Online + Generatora kluczy

Postprzez inwsmedia » 28 Gru 2015, 22:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.106 Safari/537.36


Witam !

Poszukuję osoby, która wykona dla mnie Instalatora Online pod gry PC + Generator kluczy pod ten Instalator. Wszystko ma się odbywać za pośrednictwem serwisu www czyli online. Od razu nadmienię, że owe aplikację tak naprawdę mają nie działać, zależy mi tylko na odzwierciedleniu prawidłowego działania Instalatora Online. Może pokażę na danych przykładach o co mi chodzi.

A więc zaczynając od Instalatora Online, zależy mi o coś podobnego do tego:

Kod: Zaznacz wszystko
http://www.games-pc-download.com/fallout-4/


A jeżeli chodzi o Genereator Kluczy to zależy mi na czymś podobnym jak tutaj:

Kod: Zaznacz wszystko
http://pc-game-key.com/BeamNG.Drive/


Co do Instalatora Online oczywiście graficznie może wyglądać inaczej, jestem otwarty na propozycję i sugestię. To samo dotyczy się Generatora Kluczy, zależy mi na samym procesie Generowania kluczy, oczywiście wszystko bardzo dokładnie opiszę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Budżet na to wynosi u mnie: 200 PLN. Dla nie których może to mało albo i nie, dlatego proszę o zgłoszenia wyłacznie osoby, które będą zainteresowane takim zleceniem. Jeszcze jedna uwaga, bardzo proszę o pisanie wyłącznie na mój adres E:mail:

[email protected]

Pozdrawiam serdecznie
inwsmedia
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Sie 2015, 21:22

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]