TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Windows 7 powrót do ustawień fabrycznych komputera

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Windows 7 powrót do ustawień fabrycznych komputera

Postprzez Kondzio550 » 02 Kwi 2016, 21:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.2; Lenovo A3500-FL Build/KOT49H) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/49.0.2623.105 Safari/537.36


Witam , mam problem związany z instalacją windowsa 7 . postanowiłem że ustawie komputer do ustawień fabrycznych i sobie pójde robić coś innego .kiedy wróciłem zobaczyłem że komputer jest wyłączony (siostra go wyłączyła) .włanczam spowrotem komputer aby zainstalować jeszcze raz windowsa bo sie nie zainstalował i wyskakuje mi błąd " trwa uruchamianie instalatora przez system " a zaraz pod tym pisze" komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom instalator" . gdy włączam komputer spowrotem wyskakuje ten problem . szukałem na necie co mam robic ale nwm bo ja nie mam płytki do windowsa i ja mam ten problem na komputerze stacionarnym a nie laptopie jak wszyscy. Próbowałem naprawić i zjeb***em jeszcze bardziej bo juz ten komunikat nie wyskakuje tylko automatycznie komputer się restartuje . proszę o jak najszybszą pomoc.dziękuje :?
Kondzio550
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Kwi 2016, 21:00

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Majestic-12 [Bot]