TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Office 2007 i Firefox w Windows10

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Office 2007 i Firefox w Windows10

Postprzez Stempel » 06 Lip 2016, 16:26

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0


Jak wiadomo zbliża się koniec terminu darmowego przejścia na Windows10. Obecnie używam Win7 i mógłbym nie narzekać, ale chyba zainstaluję "dziesiątkę". Choć mam pewne obawy. Chodzi przede wszystkim o ewentualne kłopoty po tym przejściu:

1. Jakie macie doświadczenia w użytkowaniu pakietu biurowego Office 2007 (taki mam obecnie) w Windows10?
2. Czy rzeczywiście nic się nie straci z przeglądarki Firefox (hasła, listę załączników itp.)? Taka jest u mnie domyślną i tak ma pozostać.
3. Czy KAV Kaspersky będzie działał w Win 10; włączać go?
4. Obecnie używam Poczta usługi WindwsLive - czy w Windows 10 ustawienia kont pocztowych automatycznie zainstalują się w poczcie w Win10, czy trzeba to zrobić ręcznie?

Dzięki z góry za odpowiedzi.
Stempel
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączenie: 03 Maj 2006, 12:56
Miejscowość: S-ko-Kam.

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron