TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Uszkodzony monitor LG

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Uszkodzony monitor LG

Postprzez dominikbartlomiej » 30 Lip 2016, 14:19

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/51.0.2704.103 Safari/537.36


Witam!

Jakieś naście/dziesiąt dni temu,mój 27 calowy LG-ik nieco zmienił kolor - ekran stał się jakby lekko różowo-fioletowy.
Przedwczoraj przestał poprawnie działać,tylko dość  dziwnie,otóż przy włączeniu ładowania systemu Windows 7  widać cały rozruch systemu,podobnież jak i na innym komputerze z Windows XP(sprawdzałem dwa komputery,żeby wyeliminować kwestie systemu/oprogramowania),tylko gdy pojawia się ekran logowania, po jakichś  2-3 sekundach ekran robi się czarny, jakby przechodził w stan hibernacji?  Próbowałem zmieniać kable,podłączać na różne możliwe sposoby i zawsze  kicha.
Czy ekran da się jakoś  naprawić, spotkał  się  ktoś z czymś takim?

dziękuję  za wszelkie porady
błogosławionego dnia,
d.
dominikbartlomiej
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 30 Lip 2016, 13:50
Sprzęt: aSUS

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron