TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Laptop 15" 4K - nie mogę zmienić rozdzielczości w grach

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Laptop 15" 4K - nie mogę zmienić rozdzielczości w grach

Postprzez beznazwowy » 05 Sie 2016, 04:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/51.0.2704.103 Safari/537.36


Witam Specjalistów. Laptop Acer Aspire V Nitro VN7 591G. Temat może i znany, jednak to co znalazłem w sieci na mój problem, nie bardzo mnie zadowala, niby matryca 4K ma coś do tego (nie bardzo się na tych sprawach znam) no ale po kolei: w BFie4 rozdzielczość mogłem zmieniać jak tylko mi się podoba. Kłopot jest już z pozostałymi grami - Overwatch oraz GTA5, ani w jednej ani w drugiej za nic nie mogę ustawić rozdzielczości większej niż 1920x1080. Przyznam, że Overwatcha chętnie bym zobaczył na jakiejś większej rozdzielczości. Posiadam Intela HD oraz GeForcea GTX 860M (Experiencea a dokładniej tej ich optymalizacji gier nie używam, ale to chyba nie jest zależne od tego?) w panelu Intela nie grzebałem ponieważ obydwie gry odpalają sie na GeForce, jednak na nim nie znalazłem opcji która mogłaby mieć z rozdzielczością coś wspólnego - czyżbym pominął którąś opcje? O skalowaniu co mogłoby coś ponoć dać ani śladu. Jakieś porady? Chciałbym uniknąć przeinstalowywania systemu jak na razie. Sterowniki pobierane gdy tylko wyjdzie coś nowego. Rozdzielczość na laptopie ustawiona cały czas na zalecanej czyli 3840x2160. Z góry bardzo dziękuje za zainteresowanie się tematem lub podanie linka do tematu jeśli taki już był
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron