TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z kompem GPU czy PSU ?

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Problem z kompem GPU czy PSU ?

Postprzez PIR » 28 Paź 2016, 11:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:39.0) Gecko/20100101 Firefox/39.0


Witam,



Wczoraj odcieło na osiedlu prą. Po chwili wszystko wróciło do normy, chciałem wrócić do meczu w CSa - wszystko było ok, do momentu zalogowania się i wejśćia ponownie na mapę. Nagle monitor się wygasił do : tryb oszczędny DVI-0. Od tamtej pory przy każdym uruchomieniu jakiejś gry CS, BF1, BF4 tak się robi.

Przy odpaleniu programu FurMark w tryb GPU stress test dzieje się to samo - po 30-40 sekundach. Włączyłem do tego GPU Shark i odpalam na chwilę GPU stress i jedyne wartosci jakie się zmieniają to GPU power skacze do 181% TDP

Podejrzewam, że coś się przysmażyło - nie mam żadnej listwy, dopiero co się przeprowadziłem i podpięte było wszystko bezpośrednio do przedłużacza za 3funty.



Jest szansa jakoś sprawdzić co daje dupy ? czy to GPU czy PSU ?

Nie mam możliwości podmienić jednego czy drugiego - znam tu mało osób, a jak kogoś znam to ma tylko i wyłącznie laptopa.

GPU GTX 670

PSU OCZ 600w 80+ bronze

Z góry dziękuję.
PIR
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 17
Dołączenie: 04 Mar 2013, 23:12

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]