TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

All boot options are tried press f4 key to recover (...)

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

All boot options are tried press f4 key to recover (...)

Postprzez biosumarłłłł » 30 Lis 2016, 12:44

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/54.0.2840.99 Safari/537.36


Cześć wszystkim. Bios umar. (chyba)
Laptop Samsung np270e5e. Kupiłem do niego SSDka i nie chciał złapać botowania z pendrivea, więc zgodnie z tym, co piszą w googlach zacząłem grzebać w Biosie. M.in przy UEFi. Na początku było tak, że przy podłączonym ssd i pendrivie, pojawiało się click F2 to setup i F4 to recovery, po czym pojawiało się "all boot options are tried press f4 key to recover with factory image" i jak kliknęło się cokolwiek, wbijał do biosa. Teraz po tych moich cudownych zmianach jest tak, że pojawia się to samo, ale jak się kliknie F2, F4, f10, F12, Del, czy cokolwiek, to się robi restart i tak w koło. Trochę inaczej jest, jak podepnę stary dysk. Wtedy po kliknięciu f4 wbija do recovery, ale tam nie ma żadnych zaawwansowanych, gdzie można by zmusić biosa po restarcie. Jest tylko opcja hard recovery z czyszczeniem danych. Już je nawet w desperacji poświęciłem i wywala, że recovery poszło dobrze i żeby restartować, po czym po restarcie wraca do punktu wyjścia.
Próbowałem już tego nawet: https://www.youtube.com/watch?v=460uX-cJ-bk też nic...
Pomocy
biosumarłłłł
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 30 Lis 2016, 12:37
Sprzęt: Samsung np270e5e

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron