TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Dobry, szybki program do kompresji nagrań z TV

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dobry, szybki program do kompresji nagrań z TV

Postprzez kriskoch » 08 Gru 2016, 22:09

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/54.0.2840.99 Safari/537.36


PROSZE O POMOC WRESZCIE-DOBRY ;SZYBKI PROGRAM DO KOMPRESJI NAGRAN Z TV ;Z PAMIECI FLASH-ZAJMUJA MI TE NAGRANIA MASE MIEJSCA NA DYSKU: OBY DALO SIE POTEM PONOWNIE JE NA FLASH ZGRYWAC I NA TV OGLADAC:
STRASZNIE MI MULI TEZ LAPTOP;POWOLI OTWIERA STRONY;KABLOWY NET Z TP-ORANGE;JAKIS WOLNY:
PROCESOR AMD ATHLON TF 20, 1,66 Ghz, RAM 2 Gb, 32 BIt. Mam CCleaner,i tak muli...moze defrahmentacja dysku pomoze??
Po wpisaniu w google wyswietlaja sie ruskie strony,z ich literami...jakby ktos szpiegowal...mam Avira bezplatne.
Nero nie chce nagrywac na dvd,inne tez blokuje,sciagalem...co za dziad mi siedzi w tym laptopie??? DZIEKI :shock: :567:
kriskoch
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 08 Gru 2016, 21:42
Sprzęt: laptop

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron